رفتن به مطلب

هتل در Bad Salzschlirf

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 8 :Bad Salzschlirf

دیدن نقشه

Aqualux Wellness & Tagungshotel ستاره‌

Bad Salzschlirf 777 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 98

Ringhotel Badehof ستاره‌

Bad Salzschlirf 321 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 35

هتل Schober Am Kurpark

Bad Salzschlirf 298 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Haus Maria ستاره‌

Bad Salzschlirf 324 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Dr. Wüsthofen Gesundheits-resort ستاره‌

Bad Salzschlirf 142 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Tomesa Gesundheitszentrum ستاره‌

Bad Salzschlirf 304 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Hotel Lavanda

Bad Salzschlirf 160 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Söderberg ستاره‌

Bad Salzschlirf 593 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Bad Salzschlirf

از اقامت خود در Bad Salzschlirf لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Bad Salzschlirf را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Bad Salzschlirf، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Bad Salzschlirf وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Bad Salzschlirf ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Bad Salzschlirf هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Bad Salzschlirf لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Bad Salzschlirf امروز 8°C
9°C | 2°C

در Bad Salzschlirf، حداقل دما 2 و حداکثر آن 9 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از 9°C شود.

  • یکشنبه
  • 11°C | 3°C
  • دوشنبه
  • 9°C | 0°C
  • سه‌شنبه
  • 7°C | 2°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز شهر Bad Salzschlirf با بالاترین امتیاز هتل های Aqualux Wellness & Tagungshotel و Ringhotel Badehof می باشند.

اگر در شهر Bad Salzschlirf به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل Ringhotel Badehof انتخاب مناسبی برای شماست.

در شهر Bad Salzschlirf بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Aqualux Wellness & Tagungshotel و Ringhotel Badehof هستند.

در شهر Bad Salzschlirf هتل Aqualux Wellness & Tagungshotel پذیرش 24 ساعته دارد.

اگر قصد سفر به شهر Bad Salzschlirf با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Aqualux Wellness & Tagungshotel و Ringhotel Badehof.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Bad Salzschlirf هتل های Aqualux Wellness & Tagungshotel و Ringhotel Badehof هستند.

در شهر Bad Salzschlirf هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های Aqualux Wellness & Tagungshotel و Ringhotel Badehof هستند.

برای رزرو هتل در شهر Bad Salzschlirf که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Aqualux Wellness & Tagungshotel و Ringhotel Badehof بروید.