رفتن به مطلب

هتل در Kassel

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 44 :Kassel

دیدن نقشه

Golden Tulip Kassel Hotel Reiss ستاره‌

Kassel 269 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 201

هتل Wyndham Garden Kassel ستاره‌

Kassel 3.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 343

هتل Tryp by Wyndham Kassel City Centre ستاره‌

Kassel 200 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Days Inn Kassel Hessenland ستاره‌

Kassel 881 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 151

هتل InterCity Kassel ستاره‌

Kassel 3.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 137

هتل WaldSchäferberg Kassel ستاره‌

Kassel 8.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 44

Best Western Plus Hotel Kassel City ستاره‌

Kassel 217 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 250

H4 Hotel Kassel ستاره‌

Kassel 2.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 181

Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe ستاره‌

Kassel 6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 229

pentahotel Kassel ستاره‌

Kassel 3.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1061

Hotelb Astoria ستاره‌

Kassel 2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Celina ستاره‌

Kassel 3.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Crede Hotel Garni ستاره‌

Kassel 3.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Am Sonnenhang

Kassel 5.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 23

Hotel Parklon ستاره‌

Kassel 3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Vitalhotel Am Stadtpark S ستاره‌

Kassel 96.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Kassel

از اقامت خود در Kassel لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Kassel را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Kassel، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Kassel وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Kassel ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Kassel هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Kassel لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Kassel امروز 11°C
11°C | 3°C

در Kassel، حداقل دما 3 و حداکثر آن 11 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 7°C | 3°C
  • دوشنبه
  • 5°C | 1°C
  • سه‌شنبه
  • 7°C | 0°C
  • چهارشنبه
  • 7°C | ‎−1°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Kassel با بالاترین امتیاز هتل های Best Western Plus Hotel Kassel City ،Golden Tulip Kassel Hotel Reiss و هتل Days Inn Kassel Hessenland می باشند.

اگر در شهر Kassel به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های pentahotel Kassel، Golden Tulip Kassel Hotel Reiss و هتل Ibis Kassel انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرKassel برای رفتن با کودکان هتل های Best Western Hotel Kurfuerst Wilhelm I ،pentahotel Kassel و Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Golden Tulip Kassel Hotel Reiss ،Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe و Best Western Plus Hotel Kassel City را در شهر Kassel انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Kassel بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Golden Tulip Kassel Hotel Reiss ،Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe و Best Western Plus Hotel Kassel City هستند.

در شهر Kassel هتل های Golden Tulip Kassel Hotel Reiss ،Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe و Best Western Plus Hotel Kassel City پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Kassel با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Golden Tulip Kassel Hotel Reiss ،Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe و Best Western Plus Hotel Kassel City.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Kassel هتل های Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe و هتل Wyndham Garden Kassel هستند.

در شهر Kassel هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های Golden Tulip Kassel Hotel Reiss ،Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe و Best Western Plus Hotel Kassel City هستند.

برای رزرو هتل در شهر Kassel که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Golden Tulip Kassel Hotel Reiss ،Schlosshotel Bad Wilhelmshöhe و Best Western Plus Hotel Kassel City بروید.