رفتن به مطلب

هتل در Heidelberg

.  
.

توریسم در Heidelberg

از اقامت خود در Heidelberg لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Heidelberg را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Heidelberg، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Heidelberg وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Heidelberg ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Heidelberg هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Heidelberg لذت ببرید.

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Heidelberg با بالاترین امتیاز هتل های City Partner Hotel Holländer Hof ،هتل Die Hirschgasse Heidelberg و Heidelberg Suites Boutique Hotel می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Heidelberg اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 70 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 50 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 124 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Heidelberg هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Die Hirschgasse Heidelberg ،Der Europäische Hof-Hotel Europa و هتل Neckarlux بروید.

اگر در شهر Heidelberg به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های City Partner Hotel Holländer Hof، Der Europäische Hof-Hotel Europa و Arthotel Heidelberg انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Heidelberg هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل Hotel Kurpfalzhof Garni را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرHeidelberg برای رفتن با کودکان هتل های هتل Die Hirschgasse Heidelberg ،Heidelberg Suites Boutique Hotel و Der Europäische Hof-Hotel Europa هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Der Europäische Hof-Hotel Europa ،Hotel Kurpfalzhof Garni و هتل Die Hirschgasse Heidelberg را در شهر Heidelberg انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Heidelberg بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Der Europäische Hof-Hotel Europa ،Hotel Kurpfalzhof Garni و هتل Die Hirschgasse Heidelberg هستند.

در شهر Heidelberg هتل های City Partner Hotel Holländer Hof ،Der Europäische Hof-Hotel Europa و هتل Crowne Plaza Heidelberg City Centre پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Heidelberg با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Der Europäische Hof-Hotel Europa ،Hotel Kurpfalzhof Garni و هتل Die Hirschgasse Heidelberg.