رفتن به مطلب

هتل در نیس

.
مقصد
.

توریسم در نیس

از اقامت خود در نیس لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از نیس را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در نیس، فرانسه را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در نیس وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در نیس ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر نیس هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از فرانسه است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به نیس لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در نیس

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر نیس با بالاترین امتیاز هتل های Hôtel Le Petit Palais ،Hôtel De La Fontaine و هتل Le Meridien Nice می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر نیس اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 40 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 32 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 80 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر نیس هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Hyatt Regency Nice Palais De La Méditerranée ،Hôtel La Pérouse Nice Baie Des Anges و Best Western Plus Hôtel Massena Nice بروید.

اگر قصد سفر به شهر نیس با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Hôtel La Pérouse Nice Baie Des Anges ،Hôtel De La Fontaine و هتل Le Meridien Nice.

هتل Campanile Nice Aéroport و Novotel Nice Arenas Aeroport نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Nice-Côte d'Azur هستند.

اگر در شهر نیس به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Le Meridien Nice، Hôtel De La Fontaine و Hôtel Ozz By Happyculture انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرنیس برای رفتن با کودکان هتل های Hôtel Le Petit Palais ،Hôtel La Pérouse Nice Baie Des Anges و هتل De France هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Hôtel De La Fontaine ،هتل De France و Hôtel Le Petit Palais را در شهر نیس انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر نیس بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Hôtel De La Fontaine ،هتل De France و Hôtel Le Petit Palais هستند.

در شهر نیس هتل های Hôtel De La Fontaine ،هتل De France و Hôtel Le Petit Palais پذیرش 24 ساعته دارند.