هتل در Chengdu

توریسم در Chengdu

از اقامت خود در Chengdu لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Chengdu را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Chengdu، جمهوری خلق چین را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Chengdu وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Chengdu ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Chengdu هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از جمهوری خلق چین است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Chengdu لذت ببرید.
Chengdu امروز ۲۷°C
۲۷°C | ۲۱°C

در Chengdu، حداقل دما 21 و حداکثر آن 27 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • چهارشنبه
  • ۲۸°C | ۲۰°C
  • پنجشنبه
  • ۲۸°C | ۲۰°C
  • جمعه
  • ۲۴°C | ۱۹°C
  • شنبه
  • ۱۹°C | ۱۵°C

شهرهای کوچک نزدیک Chengdu

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 553 :Chengdu

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Kempinski Chengdu

هتل Kempinski Chengdu

۳٫۵ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
Citadines Gaoxin Chengdu

Citadines Gaoxin Chengdu

۸٫۷ کیلومتر از مرکز شهر
Atour Hotel High Tech Chengdu

Atour Hotel High Tech Chengdu

۷٫۷ کیلومتر از مرکز شهر
هتل Qingcheng Sunrise Sailing

هتل Qingcheng Sunrise Sailing

۵۸٫۵ کیلومتر از مرکز شهر
هتل Chengdu Jr

هتل Chengdu Jr

۴٫۷ کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Chengdu

اگر در شهر Chengdu به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Holiday Inn Express Gulou Chengdu، هتل Shangrila Chengdu و هتل Minshan انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Chengdu فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Babao Grand و هتل Chengdu Taihe International هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرChengdu برای رفتن با کودکان هتل های هتل Chengdu Taihe International ،هتل Chengdu Traffic و هتل Howard Johnson Conference Resort Chengdu هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Yinhe Dynasty ،هتل Shangrila Chengdu و هتل Chengdu Taihe International را در شهر Chengdu انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Chengdu بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Wyndham Grand Plaza Royale Palace Chengdu ،هتل Shangrila Chengdu و هتل Kempinski Chengdu هستند.

در شهر Chengdu هتل های هتل Shangrila Chengdu ،هتل Holiday Inn Chengdu Century City East و هتل Intercontinental Century City Chengdu پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Chengdu با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Holiday Inn Express Gulou Chengdu ،هتل Shangrila Chengdu و هتل Green Westdon.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Chengdu هتل های هتل Millennium Chengdu ،هتل Shangrila Chengdu و هتل Wyndham Grand Plaza Royale Palace Chengdu هستند.

در شهر Chengdu هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Shangrila Chengdu ،هتل Holiday Inn Chengdu Century City East و هتل Intercontinental Century City Chengdu هستند.

برای رزرو هتل در شهر Chengdu که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Holiday Inn Chengdu Century City East ،هتل Shangrila Chengdu و هتل Intercontinental Century City Chengdu بروید.