هتل در Beijing

توریسم در Beijing

هتل در پکن

سفر به پرجمعیت ترین کشور دنیا یعنی چین بدون بازدید از پایتخت این کشور یعنی پکن هرگز کامل نخواهد شد، قصد دیدن دیوار بزرگ چین و شهر ممنوعه ی پکن را داردید؟ میتوانید با یک جستجوی ساده در دستینیا انواع هتل در پکن را با جزئیات کامل مشاهده کنید و بهترین آنها را آنلاین رزرو نمایید. 

اگر برای هزینه های سفرتان به پکن محدودیتی ندارید و به دنبال اقامت در لوکس ترین هتل های پکن هستید، میتوانید هتل های زنجیره ای معروف را در سطح شهر پکن بیابید، هتل هایی مثل آکورت هتل، گرند مرکور دانگ چنگ، هتل سوفیتل واندا ، ماریوت سیتی وال و بسیاری هتل لوکس دیگر، که کیفیت بالایشان را برای مسافران تضمین میکنند. هتل هیلتون بیجینگ، هتل نواتل، چائویانگ، تایو سویتس 4 ستاره و هتل بین المللی  5 ستاره بیجینگ هم بدون شک میتوانند تمام انتظارات شما را بر آورده کنند. 

اگر قصد رزرو هتل در ریزورت های به نام و با کیفیت پکن را دارید، میتوانید از میان هتل های پلس گاردن و لونگ پلس یکی را انتخاب کنید و از اقامامت در لوکس ترین ریزورت های پکن لذت ببرید. 

هتل ارزان در پکن

هتل ایبیز بیجینگ دونگداگیو، سانلیتوم این، در کنار قیمت مناسب امکانات خوبی هم به مسافرانشان ارائه میدهند. اگر به دنبال هتل ارزان در پکن هستید در جستجویتان هتل های ایبیز بیجینگ جیانگومن 2 ستاره و هاستل های لنتینگ یوس و لئو را هم در نظر بگیرید تا بتوانید به میان زیادی در هزینه های اقامتتان صرفه جویی کنید.

اگر الویت شما برای انتخاب هتل تان محله و موقعیت قرار گیری آن در شهر است، میتوانید به هتل پارک پلازا بیجینگ و جینگ جیانگ هتل که در فاصله ی چند دقیقه ای از شهر ممنوعه قرار دارند و همچنین هتل جیانگو گاردن در چند قدمی میدان تیانانمن سری بزنید، و در زمان رفت و آمدتان به مرکز شهر صرفه جویی کنید. هتل های گراند هیات بیجینگ و سیهه کرتیارد هم با موقعیت مکانی خوبی که دارند نیز میتوانند هتل مناسبی برای شما محسوب شوند. دیوار چین در انتظار شماست زودتر دست به کار شوید.

Beijing امروز 31°C
33°C | 24°C

در Beijing، حداقل دما 24 و حداکثر آن 33 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 37°C | 25°C
  • پنجشنبه
  • 41°C | 26°C
  • جمعه
  • 39°C | 29°C
  • شنبه
  • 39°C | 27°C

شهرهای کوچک نزدیک Beijing

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1089 :Beijing

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Beijing

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Beijing اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 18 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 11 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 54 برای شما هزینه خواهد داشت.

Lihao Hotel Airport Guo Zhan در نزدیکی فرودگاه Beijing-Capital و Beijing Binhai Mingzhu Hotel Beijing در نزدیکی فرودگاه Beijing-Nanyuan است. همچنین Aerotel Beijing Daxing International Airport نزدیک به فرودگاه Pekín-Daxing واقع شده است.

اگر در شهر Beijing به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Fairmont Beijing، هتل Beijing Oriental Mingyue و Beijing Financial Street International Hotel انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Beijing فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل The Presidential Beijing ،هتل Beijing Glive Qianmen و هتل Beijing Commercial Business هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرBeijing برای رفتن با کودکان هتل های Beijing Financial Street International Hotel ،هتل Regent Beijing و هتل Grand Hyatt Beijing هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Fairmont Beijing ،هتل Beijing Oriental Mingyue و Beijing Financial Street International Hotel را در شهر Beijing انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Beijing بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Kempinski Beijing Yansha Center ،هتل China World , Beijing و هتل Beijing Oriental Mingyue هستند.

در شهر Beijing هتل های هتل Shangrila Beijing ،هتل The Peninsula Beijing و هتل Beijing Oriental Mingyue پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Beijing با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Beijing Junwangfu ،Beijing Financial Street International Hotel و هتل Crowne Plaza Beijing International Airport.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Beijing هتل های هتل Kempinski Beijing Yansha Center ،هتل China World , Beijing و هتل Kerry , Beijing هستند.