هتل در Karlovy Vary

توریسم در Karlovy Vary

از اقامت خود در Karlovy Vary لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Karlovy Vary را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Karlovy Vary، جمهوری چک را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Karlovy Vary وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Karlovy Vary ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Karlovy Vary هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از جمهوری چک است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Karlovy Vary لذت ببرید.
Karlovy Vary امروز ۸°C
۸°C | ۳°C

در Karlovy Vary، حداقل دما 3 و حداکثر آن 8 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از ۸°C شود.

  • چهارشنبه
  • ۷°C | ۳°C
  • پنجشنبه
  • ۸°C | ۱°C
  • جمعه
  • ۷°C | ۱°C
  • شنبه
  • ۵°C | ‎−۰°C

هتل خود را در نزدیکی محل مورد علاقه بیابید

شهرهای کوچک نزدیک Karlovy Vary

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 173 :Karlovy Vary

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Cihelny Golf & Wellness Resort

هتل Cihelny Golf & Wellness Resort

۶٫۴ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Palacky

هتل Palacky

۱٫۴ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Dvorak Spa & Wellness

هتل Dvorak Spa & Wellness

۱٫۴ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Olympia Spa & Wellness

هتل Olympia Spa & Wellness

۱٫۴ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Renesance Krasna Kralovna

هتل Renesance Krasna Kralovna

۱٫۴ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب

سوال‌های متداول درباره هتل در Karlovy Vary

اگر میخواهید در شهر Karlovy Vary هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Grand Pupp ،هتل Savoy Westend و هتل Derby بروید.

اگر در شهر Karlovy Vary به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Grand Pupp، هتل Savoy Westend و Wellness Hotel Jean De Carro انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرKarlovy Vary برای رفتن با کودکان هتل های هتل Modena ،هتل Derby و هتل Grand Pupp هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Modena و هتل Derby را در شهر Karlovy Vary انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Karlovy Vary بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Grand Pupp ،هتل Savoy Westend و Wellness Hotel Jean De Carro هستند.

در شهر Karlovy Vary هتل های هتل Spa Imperial ،هتل Spa Resort Sanssouci و هتل Romance Puskin پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Karlovy Vary با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Modena ،Wellness Hotel Jean De Carro و هتل Bristol.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Karlovy Vary هتل های هتل Spa Imperial ،هتل Spa Resort Sanssouci و هتل Savoy Westend هستند.

در شهر Karlovy Vary هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Savoy Westend ،هتل Spa Imperial و هتل Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness هستند.

برای رزرو هتل در شهر Karlovy Vary که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Spa Imperial ،هتل Spa Resort Sanssouci و هتل Romance Puskin بروید.