هتل در Summerside

توریسم در Summerside

از اقامت خود در Summerside لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Summerside را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Summerside، کانادا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Summerside وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Summerside ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Summerside هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از کانادا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Summerside لذت ببرید.
Summerside امروز ‎−۱۰°C
‎−۷°C | ‎−۱۵°C

در Summerside، حداقل دما -15 و حداکثر آن -7 خواهد بود. به دلیل هوای سرد، توصیه می‌شود لباس گرم بپوشید. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از ‎−۷°C شود.

  • دوشنبه
  • ۱°C | ‎−۱۰°C
  • سه‌شنبه
  • ۱°C | ‎−۸°C
  • چهارشنبه
  • ۸°C | ۲°C

هتل خود را در نزدیکی محل مورد علاقه بیابید

شهرهای کوچک نزدیک Summerside

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 20 :Summerside

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Holman's Heritage Suites

هتل Holman's Heritage Suites

۱۶۰ متر از مرکز شهر
هتل Summerside Inn Bed And Breakfast

هتل Summerside Inn Bed And Breakfast

۴۱۹ متر از مرکز شهر
Baker Shore Bed And Breakfast

Baker Shore Bed And Breakfast

۵٫۲ کیلومتر از مرکز شهر
Cairns Motel

Cairns Motel

۲٫۹ کیلومتر از مرکز شهر
Sunny Isle Motel

Sunny Isle Motel

۲٫۸ کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Summerside

نزدیک ترین هتل ها به مرکز شهر Summerside با بالاترین امتیاز هتل های هتل Days Inn & Suites By Wyndham Summerside و هتل The Loyalist Country Inn & Conference Centre می باشند.

اگر در شهر Summerside به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Days Inn & Suites By Wyndham Summerside و هتل The Loyalist Country Inn & Conference Centre انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل در شهرSummerside برای رفتن با کودکان هتل هتل The Loyalist Country Inn & Conference Centre است.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل هتل Days Inn & Suites By Wyndham Summerside را در شهر Summerside انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Summerside بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Travellers Inn Prince Edward Island ،هتل Days Inn & Suites By Wyndham Summerside و هتل The Loyalist Country Inn & Conference Centre هستند.

اگر قصد سفر به شهر Summerside با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Days Inn & Suites By Wyndham Summerside و هتل Travellers Inn Prince Edward Island.

بهترین هتل استخر دار در شهر Summerside هتل هتل Days Inn & Suites By Wyndham Summerside است.

در شهر Summerside هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Quality Inn & Suites Garden Of The Gulf ،هتل Days Inn & Suites By Wyndham Summerside و هتل The Loyalist Country Inn & Conference Centre هستند.

برای رزرو هتل در شهر Summerside که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Days Inn & Suites By Wyndham Summerside و هتل Quality Inn & Suites Garden Of The Gulf بروید.