رفتن به مطلب

هتل در لندن

.
.

توریسم در لندن

هتل در لندن

اگر به فکر سفر به پایتخت انگلستان هستید و هنوز اقامتگاه مورد علاقه تان را در لندن نیافته اید، نگران نباشید، دستینیا انتخاب های متنوعی در اختیار شما قرار میدهد، تا با خیال راحت و با در نظر گرفتن تمام گزینه های موجود، بهترین ها را انتخاب کنید. لندن را از چشم لندن ببینید و فرصت تماشای شهر را از بلدای معروف ترین چرخ و فلک جهان یعنی لاندن آی را از دست ندهید، کاخ سلطنتی را از نزدیک بازدید کنید، و از گشت و گذار در برج لندن غافل نشوید. چه برای سفر کاری به لندن میروید چه با خانواده و دوستان برای تفریح و تعطیلات چه با کودکتان سفر میکنید، چه با افراد مسن و کم توان میتوانید هتلی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و تمام انتظاراتتان را بر آورده کند.

جاذبه های لندن انقدر زیاد است که شاید در یک سفر کوتاه نگنجد اما، از میان آنها  میتوان به موزه های متعدد از جمله موزه تاریخ طبیعی لندن، موزه ی ویکتوریا و آلبرت و معروف ترین آنها موزه مادام تسو اشاره کرد. در لندن ده ها هتل در حوالی مراکز تفریحی و جاذبه های دیدنی وجود دارند، که از میان معروف ترین آنها میتوان به اچ تن واترپول و هتل رویال هاوس گارد، با  قدمتی 100 ساله و در جوار رودخانه تیمز اشاره کرد. هتل والدرف هیلتون، یکی دیگر از انتخاب هایی است که بدون شک تمام انتظاراتتان را بر آورده خواهد کرد، به طور کلی تنوع هتل در لندن انقدر زیاد است که هر نوع سلیقه ای را راضی نگه میدارد، هتل های بزرگی از جمله هتل ماندارین اوریینتال های پارک هتل می فیر و هتل هیلتون فرصت کشف لندن را به راحت ترین و سریع ترین روش دراختیار شما قرار میدهد.

هتل ارزان در لندن

بی شک لندن یکی از گران ترین پایتخت های جهان است اما، میتوان با برنامه ریزی دقیق انتخابی هوشمنانه سفر ارزان تری به لندن داشته باشید. میتوانید از پارک های دیدنی لندن و بسیاری از موزه هایی که ورودیه ندارند بازدید کنید و یا از کنسرت های خیابانی لذت ببرید. اگر به دنبال هتل در مرکز شهر لندن هستید، گزینه های زیادی پیش رو دارید، هتل تیسل ترافال اسکوئر، و یا کینگز بریج گرین شاید همانی باشند که به دنبال آن هستید، حتی میتواید هتل ارزان نیز در مرکز لندن بیابید، هتل بیز واتراین میتواند نمونه خوبی از یک هتل ارزان در لندن باشد که از موقعیت مکانی خوبی در مرکزبرخوردار است. حتی میتوانید اقامتگاهتان را از میان هاستل های مختلف لندن نیز انخاب نمایید. منتظر چه هستید، زودتر دست به کار شوید، بزرگ ترین برج ساعت جهان برای دیدارتان در لندن لحظه شماری میکند. سوال‌های متداول درباره هتل در لندن

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر لندن با بالاترین امتیاز هتل های Amba Hotel Charing Cross ،هتل The Piccadilly London West End و هتل The Stafford London می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر لندن اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 52 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 38 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 134 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Holiday Inn Express London Stansted Airport, An Ihg در نزدیکی فرودگاه لندن - استانستد و هتل Ibis London Luton Airport در نزدیکی فرودگاه لوتن-لندن است. همچنین Aerotel London Heathrow T2 & T3 نزدیک به فرودگاه لندن-هیترو واقع شده است و Yotelair London Gatwick Airport فاصله ی کمی با فرودگاه لندن-گاتویک دارد.

اگر میخواهید در شهر لندن هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل The Connaught ،هتل The Cadogan, A Belmond , London و هتل The Stafford London بروید.

اگر در شهر لندن به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل The Piccadilly London West End، هتل The Cadogan, A Belmond , London و Amba Hotel Charing Cross انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر لندن فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل 54 Queen S Gate ،هتل Doubletree By Hilton London Ealing و هتل The Belgrave هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرلندن برای رفتن با کودکان هتل های هتل The Piccadilly London West End ،Amba Hotel Charing Cross و هتل The Cadogan, A Belmond , London هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Amba Hotel Charing Cross ،هتل The Marble Arch London و هتل The Connaught را در شهر لندن انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر لندن بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل The Piccadilly London West End ،هتل The Cadogan, A Belmond , London و هتل The Marble Arch London هستند.

در شهر لندن هتل های هتل The Piccadilly London West End ،هتل The Cadogan, A Belmond , London و هتل The Marble Arch London پذیرش 24 ساعته دارند.