هتل در لندن

توریسم در لندن

هتل در لندن

اگر به فکر سفر به پایتخت انگلستان هستید و هنوز اقامتگاه مورد علاقه تان را در لندن نیافته اید، نگران نباشید، دستینیا انتخاب های متنوعی در اختیار شما قرار میدهد، تا با خیال راحت و با در نظر گرفتن تمام گزینه های موجود، بهترین ها را انتخاب کنید. لندن را از چشم لندن ببینید و فرصت تماشای شهر را از بلدای معروف ترین چرخ و فلک جهان یعنی لاندن آی را از دست ندهید، کاخ سلطنتی را از نزدیک بازدید کنید، و از گشت و گذار در برج لندن غافل نشوید. چه برای سفر کاری به لندن میروید چه با خانواده و دوستان برای تفریح و تعطیلات چه با کودکتان سفر میکنید، چه با افراد مسن و کم توان میتوانید هتلی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و تمام انتظاراتتان را بر آورده کند.

جاذبه های لندن انقدر زیاد است که شاید در یک سفر کوتاه نگنجد اما، از میان آنها  میتوان به موزه های متعدد از جمله موزه تاریخ طبیعی لندن، موزه ی ویکتوریا و آلبرت و معروف ترین آنها موزه مادام تسو اشاره کرد. در لندن ده ها هتل در حوالی مراکز تفریحی و جاذبه های دیدنی وجود دارند، که از میان معروف ترین آنها میتوان به اچ تن واترپول و هتل رویال هاوس گارد، با  قدمتی 100 ساله و در جوار رودخانه تیمز اشاره کرد. هتل والدرف هیلتون، یکی دیگر از انتخاب هایی است که بدون شک تمام انتظاراتتان را بر آورده خواهد کرد، به طور کلی تنوع هتل در لندن انقدر زیاد است که هر نوع سلیقه ای را راضی نگه میدارد، هتل های بزرگی از جمله هتل ماندارین اوریینتال های پارک هتل می فیر و هتل هیلتون فرصت کشف لندن را به راحت ترین و سریع ترین روش دراختیار شما قرار میدهد.

هتل ارزان در لندن

بی شک لندن یکی از گران ترین پایتخت های جهان است اما، میتوان با برنامه ریزی دقیق انتخابی هوشمنانه سفر ارزان تری به لندن داشته باشید. میتوانید از پارک های دیدنی لندن و بسیاری از موزه هایی که ورودیه ندارند بازدید کنید و یا از کنسرت های خیابانی لذت ببرید. اگر به دنبال هتل در مرکز شهر لندن هستید، گزینه های زیادی پیش رو دارید، هتل تیسل ترافال اسکوئر، و یا کینگز بریج گرین شاید همانی باشند که به دنبال آن هستید، حتی میتواید هتل ارزان نیز در مرکز لندن بیابید، هتل بیز واتراین میتواند نمونه خوبی از یک هتل ارزان در لندن باشد که از موقعیت مکانی خوبی در مرکزبرخوردار است. حتی میتوانید اقامتگاهتان را از میان هاستل های مختلف لندن نیز انخاب نمایید. منتظر چه هستید، زودتر دست به کار شوید، بزرگ ترین برج ساعت جهان برای دیدارتان در لندن لحظه شماری میکند. لندن امروز ۹°C
۹°C | ۳°C

در لندن، حداقل دما 3 و حداکثر آن 9 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از ۹°C شود.

  • دوشنبه
  • ۸°C | ۵°C
  • سه‌شنبه
  • ۸°C | ۳°C
  • چهارشنبه
  • ۱۲°C | ۷°C
  • پنجشنبه
  • ۱۱°C | ۷°C

شهرهای کوچک نزدیک لندن

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 2078 :لندن

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Royal National

هتل Royal National

۱٫۸ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Tavistock

هتل Tavistock

۱٫۸ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل President

هتل President

۱٫۷ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Bedford

هتل Bedford

۱٫۵ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Riu Plaza London Victoria

هتل Riu Plaza London Victoria

۱٫۷ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی

سوال‌های متداول درباره هتل در لندن

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر لندن با بالاترین امتیاز هتل های هتل The Stafford London ،هتل The Clermont London, Charing Cross و هتل Covent Garden , Firmdale S می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر لندن اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 83 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 57 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 187 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Holiday Inn Express London Stansted در نزدیکی فرودگاه London-Stansted و هتل Hilton London Gatwick Airport در نزدیکی فرودگاه London-Gatwick است. همچنین هتل Ibis London Luton Airport نزدیک به فرودگاه London-Luton واقع شده است و هتل Holiday Inn Southend فاصله ی کمی با فرودگاه London-Southend دارد.

اگر میخواهید در شهر لندن هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل The Connaught ،هتل The Carlton Tower Jumeirah و هتل The Langham London بروید.

اگر در شهر لندن به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل The Clermont London, Charing Cross، هتل The Carlton Tower Jumeirah و هتل The Connaught انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر لندن فقط مخصوص بزرگسالان است، هاستل Publove @ The White Ferry Victoria ،Astor Victoria Hostel و هاستل Publove @ The Steam Engine Waterloo هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرلندن برای رفتن با کودکان هتل های هتل Covent Garden , Firmdale S ،هتل Egerton House و هتل The Langham London هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل The Clermont London, Charing Cross ،هتل The Carlton Tower Jumeirah و هتل The Connaught را در شهر لندن انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر لندن بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل The Marble Arch London ،هتل The Carlton Tower Jumeirah و هتل The Clermont London, Charing Cross هستند.

در شهر لندن هتل های هتل The Carlton Tower Jumeirah ،هتل Mandarin Oriental Hyde Park و هتل The Clermont London, Charing Cross پذیرش 24 ساعته دارند.