هتل در Sao Paulo

توریسم در Sao Paulo

از اقامت خود در Sao Paulo لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Sao Paulo را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Sao Paulo، برزیل را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Sao Paulo وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Sao Paulo ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Sao Paulo هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از برزیل است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Sao Paulo لذت ببرید.
Sao Paulo امروز 21°C
22°C | 16°C

در Sao Paulo، حداقل دما 16 و حداکثر آن 22 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 22°C | 15°C
  • پنجشنبه
  • 24°C | 16°C
  • جمعه
  • 23°C | 15°C

شهرهای کوچک نزدیک Sao Paulo

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1267 :Sao Paulo

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Sao Paulo

اگر در شهر Sao Paulo به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Fasano Sao Paulo Jardins، هتل Transamerica São Paulo و هتل Mercure Sao Paulo Jardins انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Sao Paulo هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Brasilia Santana Gold Flat را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرSao Paulo برای رفتن با کودکان هتل های Transamerica Executive Bela Cintra ،هتل Park Inn By Radisson Berrini و هتل Sao Paulo Tatuape Affiliated By Meliá هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Mercure Sao Paulo Moema ،هتل Mercure Sao Paulo Jardins و هتل Roomo Bela Cintra را در شهر Sao Paulo انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Sao Paulo بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Transamerica Prime Paradise Garden ،هتل Transamerica São Paulo و هتل Transamerica Classic Higienopolis هستند.

در شهر Sao Paulo هتل های هتل Transamerica São Paulo ،Novotel Sao Paulo Morumbi و Transamerica Prime Paradise Garden پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Sao Paulo با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Fasano Sao Paulo Jardins ،Transamerica Prime Paradise Garden و هتل Mercure Sao Paulo Jardins.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Sao Paulo هتل های هتل Transamerica São Paulo ،Novotel Sao Paulo Morumbi و Transamerica Prime Paradise Garden هستند.

در شهر Sao Paulo هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Transamerica São Paulo ،Novotel Sao Paulo Morumbi و Transamerica Prime Paradise Garden هستند.

برای رزرو هتل در شهر Sao Paulo که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Transamerica São Paulo ،Novotel Sao Paulo Morumbi و Transamerica Prime Paradise Garden بروید.