هتل در ایروان

توریسم در ایروان

هتل در ایروان

ایروان پایتخت ارمنستان و بزرگترین شهر این کشور است، سفری اقتصادی به کشوری با جاذبه های توریستی متعدد در فاصله ی کوتاهی از کشورمان، ارمنستان را به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در میان ایرانیان تبدیل کرده است. بعد از جنگ جهانی اول ایروان از یک شهر کوچک به مرکز اصلی تجاری و فرهنگی ارمنستان تبدیل شد. کوه آرارات نماد این شهر است البته اگر آب و هوا ابری و مه آلود نباشد میتوانید آن را ببینید. هتل در ایروان را با قیمت فوق العاده رزرو کنید و سفری ارزان و اقتصادی را به ارمنستان تجربه کنید. 

در ایروان میتوانید یه دیدن گالری ملی ارمنستان بروید که در میدان جمهوری واقع شده است، این گالری اثرهای هنری مهم بسیاری را در خود جای داده است و دیدن آن خالی از لطف نیست. اگر به میدان جمهوری رفتید میتوانید به موزه ی تاریخ ارمنستان هم سر بزنید، در این موزه قطعات زیادی از عصر برنز تا دوران معاصر گرد هم آمده اند، از دیگر موزه های این شهر میتوان به موزه ی هنر کافسجیان اشاره کرد که در ورودی آن یکی از مجسمه های ساخت دست فرناندو بوترو به چشم میخورد. به دیدن کتابخانه ی ماتناداران، کتابخانه ی ملی ایروان بروید و در کنار تئاتر اپرا یا دیواره های دژ اربونی به گشت و گذار بپردازید. 

هتل ارزان در ایروان

ایروان تمام ویژگی های یک شهر تاریخی ایده آل را دارد که در عین حال با ویژگی های مدرن این شهر به خوبی در آمیخته است. در ارمنستان شما میتوانید با استفاده از حمل و نقل عمومی به راحتی  در سراسر کشور رفت و آمد کنید، و در رستوران های متنوع غذاهای محلی را بچشید. در کل سفر به ایروان سفر گران قیمتی نیست و اگر شما به دنبال هتل ارزان در ایروان هستید میتوانید به راحتی آن را پیدا کنید و به صورت آنلاین رزرو کنید.  

ایروان امروز 26°C
28°C | 17°C

در ایروان، حداقل دما 17 و حداکثر آن 28 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • جمعه
  • 29°C | 15°C
  • شنبه
  • 29°C | 16°C
  • یکشنبه
  • 27°C | 15°C
  • دوشنبه
  • 29°C | 16°C

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 550 :ایروان

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در ایروان

اگر میخواهید در شهر ایروان هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Grand Yerevan Small Luxury's of The World و هتل Nor Yerevan بروید.

اگر در شهر ایروان به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Ani Plaza، هتل Grand Yerevan Small Luxury's of The World و هتل Armenia Marriott Yerevan انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرایروان برای رفتن با کودکان هتل های هتل Nor Yerevan ،هتل Armenian Village Park & Free Water Park, Gym و هتل Best Western Plus Congress هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Grand Yerevan Small Luxury's of The World ،هتل Moscow House و Erebuni Hotel Yerevan را در شهر ایروان انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر ایروان بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Erebuni Hotel Yerevan ،هتل Grand Yerevan Small Luxury's of The World و Envoy Hostel & Tours هستند.

در شهر ایروان هتل های Hostel Glide ،هتل Moscow House و هتل Olympia Garden پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر ایروان با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Grand Yerevan Small Luxury's of The World ،هتل Moscow House و Erebuni Hotel Yerevan.

بهترین هتل های استخر دار در شهر ایروان هتل های هتل Ani Plaza ،هتل Grand Yerevan Small Luxury's of The World و هتل Armenia Marriott Yerevan هستند.

در شهر ایروان هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Ani Plaza ،هتل Grand Yerevan Small Luxury's of The World و هتل Armenia Marriott Yerevan هستند.

برای رزرو هتل در شهر ایروان که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Hostel Glide ،هتل Moscow House و هتل Olympia Garden بروید.