رفتن به مطلب

هتل در Oviedo

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 46 :Oviedo

دیدن نقشه

هتل Astures ستاره‌

Oviedo 586 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 195

Gran Hotel España Atiram ستاره‌

Oviedo 345 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 274

هتل Barceló Oviedo Cervantes ستاره‌

Oviedo 932 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 685

هتل Clarin ستاره‌

Oviedo 682 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 423

هتل Oca Santo Domingo Plaza ستاره‌

Oviedo 524 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 120

هتل City House Las Lomas ستاره‌

Oviedo 2.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Aparthotel Campus 3 ستاره‌

Oviedo 755 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 184

Gran Hotel Las Caldas Villa Termal ستاره‌

Oviedo 7.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 523

هتل Enclave Las Caldas ستاره‌

Oviedo 7.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Gran Hotel Regente ستاره‌

Oviedo 416 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 217

Hotel Blue Longoria Plaza ستاره‌

Oviedo 557 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 172

Exe Hotel El Magistral ستاره‌

Oviedo 352 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 249

هتل Fénix ستاره‌

Oviedo 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 2.5 / 5 دیدگاه‌ها 14

هتل ibis Oviedo ستاره‌

Oviedo 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 524

هتل IDH Angel ستاره‌

Oviedo 3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 26

هتل Vetusta ستاره‌

Oviedo 458 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 154

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Oviedo

از اقامت خود در Oviedo لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Oviedo را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Oviedo، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Oviedo وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Oviedo ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Oviedo هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Oviedo لذت ببرید.

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Oviedo با بالاترین امتیاز هتل های هتل Barceló Oviedo Cervantes ،Princesa Munia Hotel & Spa و Aparthotel Campus می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Oviedo اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 24 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 20 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 45 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Cristal Aeropuerto نزدیکترین هتل به فرودگاه Oviedo-Asturias است.

اگر میخواهید در شهر Oviedo هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Eurostars Hotel de la Reconquista ،Princesa Munia Hotel & Spa و هتل Fruela بروید.

اگر در شهر Oviedo به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Eurostars Palacio de Cristal، Princesa Munia Hotel & Spa و هتل Barceló Oviedo Cervantes انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرOviedo برای رفتن با کودکان هتل های هتل NH Principado ،هتل Ayre Ramiro I و هتل Eurostars Palacio de Cristal هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Hotel Blue Longoria Plaza ،Princesa Munia Hotel & Spa و هتل Fruela را در شهر Oviedo انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Oviedo بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Eurostars Palacio de Cristal ،Princesa Munia Hotel & Spa و هتل Barceló Oviedo Cervantes هستند.

در شهر Oviedo هتل های هتل Eurostars Palacio de Cristal ،Princesa Munia Hotel & Spa و هتل Barceló Oviedo Cervantes پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Oviedo با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Eurostars Palacio de Cristal ،Princesa Munia Hotel & Spa و هتل Barceló Oviedo Cervantes.