رفتن به مطلب

هتل در Cordoba

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 87 :Cordoba

دیدن نقشه

هتل Córdoba Center ستاره‌

Cordoba 949 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 568

هتل Abetos del Maestre Escuela ستاره‌

Cordoba 4.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 271

هتل Maciá Alfaros ستاره‌

Cordoba 302 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 982

هتل Averroes ستاره‌

Cordoba 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 181

هتل Eurostars Maimonides ستاره‌

Cordoba 604 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1184

هتل Eurostars Palace ستاره‌

Cordoba 694 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 2200

هتل Las Casas de la Judería ستاره‌

Cordoba 749 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Maestre ستاره

Cordoba 510 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 649

هتل Tryp Córdoba ستاره‌

Cordoba 720 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 952

هتل Serrano ستاره‌

Cordoba 625 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 202

هتل Hacienda Posada de Vallina ستاره‌

Cordoba 714 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 683

هتل Los Patios ستاره

Cordoba 560 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 414

هتل Eurostars Conquistador ستاره‌

Cordoba 594 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1473

هتل Córdoba Centro ستاره‌

Cordoba 132 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 365

هتل NH Córdoba Califa ستاره‌

Cordoba 493 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 816

مسافرخانه Hospedería Luís de Góngora ستاره

Cordoba 413 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 272

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Cordoba

از اقامت خود در Cordoba لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Cordoba را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Cordoba، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Cordoba وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Cordoba ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Cordoba هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Cordoba لذت ببرید.

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Cordoba با بالاترین امتیاز هتل های هتل La Llave de la Judería ،هتل Balcón de Córdoba و هتل Hospes Palacio del Bailio می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Cordoba اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 29 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 21 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 45 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Confortel Gran Capitán و هتل Córdoba Center نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه کوردوبا هستند.

اگر میخواهید در شهر Cordoba هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Hospes Palacio del Bailio ،هتل Balcón de Córdoba و هتل Eurostars Palace بروید.

اگر در شهر Cordoba به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل La Llave de la Judería، هتل Balcón de Córdoba و هتل Hospes Palacio del Bailio انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرCordoba برای رفتن با کودکان هتل های هتل La Llave de la Judería ،هتل Hospes Palacio del Bailio و هتل Balcón de Córdoba هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Hospes Palacio del Bailio ،هتل La Llave de la Judería و هتل Eurostars Palace را در شهر Cordoba انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Cordoba بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل La Llave de la Judería ،هتل Balcón de Córdoba و هتل Hospes Palacio del Bailio هستند.

در شهر Cordoba هتل های هتل La Llave de la Judería ،هتل Balcón de Córdoba و هتل Hospes Palacio del Bailio پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Cordoba با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل La Llave de la Judería ،هتل Balcón de Córdoba و هتل Hospes Palacio del Bailio.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Cordoba هتل های هتل Eurostars Palace ،هتل Hospes Palacio del Bailio و هتل NH Collection Amistad Córdoba هستند.