رفتن به مطلب

هتل در Caceres

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 23 :Caceres

دیدن نقشه

AHC Hoteles Cáceres ستاره‌

Caceres 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Barceló Cáceres V Centenario ستاره‌

Caceres 2.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 925

Parador de Cáceres ستاره‌

Caceres 408 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 598

Gran Hotel Don Manuel Atiram ستاره‌

Caceres 194 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 863

هتل NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo ستاره‌

Caceres 384 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1179

هتل Extremadura ستاره‌

Caceres 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 557

Hotel Soho Boutique Casa Don Fernando ستاره‌

Caceres 174 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 534

هتل Kubik ستاره‌

Caceres 340 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Alcantara ستاره‌

Caceres 927 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 138

هتل Exe Ágora Cáceres ستاره‌

Caceres 366 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 246

هتل Hospes Palacio de Arenales & Spa ستاره‌

Caceres 884 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 228

Baluart Apartments 1 ستاره

Caceres 275 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 124

هتل Iberia Plaza Mayor ستاره

Caceres 173 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Alfonso IX ستاره‌

Caceres 302 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 151

هتل Don Carlos Caceres ستاره‌

Caceres 453 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 411

هتل Iberia Plaza América ستاره‌

Caceres 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Caceres

از اقامت خود در Caceres لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Caceres را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Caceres، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Caceres وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Caceres ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Caceres هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Caceres لذت ببرید.

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Caceres با بالاترین امتیاز هتل های هتل NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo ،هتل Atrio Restaurante و هتل Hospes Palacio de Arenales & Spa می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Caceres اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 34 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 22 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 101 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Caceres هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل هتل Atrio Restaurante بروید.

اگر در شهر Caceres به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo، هتل Atrio Restaurante و هتل Hospes Palacio de Arenales & Spa انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرCaceres برای رفتن با کودکان هتل های هتل NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo ،هتل Hospes Palacio de Arenales & Spa و هتل Atrio Restaurante هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Parador de Cáceres ،هتل Atrio Restaurante و هتل Exe Ágora Cáceres را در شهر Caceres انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Caceres بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo ،هتل Atrio Restaurante و هتل Hospes Palacio de Arenales & Spa هستند.

در شهر Caceres هتل های هتل NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo ،هتل Atrio Restaurante و هتل Hospes Palacio de Arenales & Spa پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Caceres با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل NH Collection Cáceres Palacio de Oquendo ،هتل Atrio Restaurante و هتل Hospes Palacio de Arenales & Spa.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Caceres هتل های هتل Hospes Palacio de Arenales & Spa ،هتل Atrio Restaurante و هتل Extremadura هستند.