رفتن به مطلب

هتل در بارسلونا

.
.

توریسم در بارسلون

هتل در بارسلونا


بارسلونا، پر جمعیت ترین شهراسپانیا پس از مادرید، بهشتی تمام عیار در کنار ساحل آبی
و آفتابی دریای مدیترانه محسوب میشود. این شهر جذاب و زیبا، تمام آنچه که برای ساختن یک تعطیلات رویایی نیاز دارید را در بر دارد، از ساحل و رستوران و مرکز خرید گرفته تا موزه و آثار تاریخی و معماری منحصر به فرد که چشمان هر رهگذری را به خود خیره میسازد.. شما میتوانید تنوع بالای هتل در بارسلونا را در سایت دستینیا مشاهده نمایید و بهترین گزینه را در کنار تمام این جاذبه های دیدنی برای خود انتخاب کنید.
حتی قدم زدن در خیابان های بارسلونا خالی از لطف نیست خیابان لارامبلا ، پلازا کاتالونیا و پلازا اسپانیا نقاط اصلی شهر محسوب میشوند که هر گردشگری که به بارسلونا سفر کرده به احتمال زیاد دست کم یک بار از این خیابان ها عبور کرده است، گران هتل ترره کاتالونیا در کنار پلازا اسپانیا با وای فای رایگان شاید یکی از بهترین انتخاب ها برای صرفه جویی در زمان رفت و آمد شما به مرکز محسوب میشود همچنین هتل چهار ستاره گوتیک در مرکز شهر میتواند اقامت خاطره انگیزی را برای شما رقم بزند. گذراز خیابان های بارسلونا با وجود آثار بزرگی از معمار مشهور اسپانیایی، گائودی دست کمی از گشت و گذار در یک موزه ی بزرگ ندارد. آثاری مانند کلیسا ساگرادا فامیلیا، مشهورترین نشان بارسلونا، کاسا باتیو، کاسا میلا که همه سالِ توریست های زیادی را از سراسر جهان به خود جذب میکند، از آثار معماری که بگذریم، بارسلونا پارک های جذاب زیادی هم دارد از جمله پارک دلا سویاتدلا و پارک گوئل که عصرهای دیدنیشان همه روزه افراد زیادی را به خود جذب میکند. اگر در جستجوی هتل در منطقه ی ایکسمپل بارسلونا هستید که مرز میان بخش مدرن و قدیمی شهر محسوب میشود، هتل کاتالونیا ایکسمپل 1864 و هتل ان اچ ایکسمپل همان مواردی است که به دنبال آن هستید.

هتل ارزان در بارسلونا


چه به تنهایی سفر کنید چه با خانواده و دوستان سایت ما انتخاب های بسیار زیادی را در اختیار شما قرار میدهد، حتی در کنار یکی از لوکس ترین خیابان های این شهر یعنی خیابان پسیج د گارسیا شما میتوانید هتلی ارزان به نام هتل ساگرادا فامیلیا با چشم انداز عالی به ساختمان های سبک گائودی بیابید. آیا به دنبال هتل ارزان در بارسلونا هستید؟ پیشنهاد ما به شما هتل ال ایبیس بارسلونا و هتل های زنجیره ای ملیا گروپ، ان.اچ کالکشن و هتل کاتالونیا هست، که در کنار بسیاری دیگر از هتل های ارزان و اقتصادی میتوانند اقامتی به صرفه و به یاد ماندنی برای شما به ارمغان بیاورند.

سوال‌های متداول درباره هتل در بارسلون

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر بارسلون با بالاترین امتیاز هتل های هاستل Barcelona Central Garden Hostal ،هتل Casa Camper و هتل Do Plaça Reial G.l می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر بارسلون اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 48 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 35 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 103 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر بارسلون هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Arts Barcelona ،هتل Alma Barcelona Gl و هتل Claris & Spa Gl بروید.

اگر قصد سفر به شهر بارسلون با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Do Plaça Reial GL ،هتل Primero Primera و Abac Restaurant Hotel.

اگر در شهر بارسلون به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Abac Restaurant Hotel Barcelona Gl Monumento، هتل Casa Camper و هتل Alma Barcelona Gl انتخاب مناسبی برای شما هستند.

هتل Sleep&fly نزدیکترین هتل به فرودگاه بارسلونا - ال پرات است.

بهترین هتل هایی که در شهر بارسلون فقط مخصوص بزرگسالان است، Hostel One Sants ،هتل Chic & Basic Born Boutique و Abac Restaurant Hotel Barcelona Gl Monumento هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهربارسلون برای رفتن با کودکان هتل های هتل Primero Primera ،هتل Do Plaça Reial G.l و هتل Casa Camper هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Do Plaça Reial G.l ،هتل Casa Camper و هتل Alma Barcelona Gl را در شهر بارسلون انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر بارسلون بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هاستل Barcelona Central Garden Hostal ،هتل Casa Camper و هتل Primero Primera هستند.