رفتن به مطلب

هتل در Ibiza Town

.
مقصد
.

توریسم در Ibiza Town

هتل در ایبیزا

ایبیزا بخشی از جزایر بالئار در سواحل جنوب شرقی اسپانیا است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب میکند. ساحل های بینظیر، آب های زلال و شفاف و همچنین شب های زنده و پر جنب و جوش از جمله دلایلی هستند کف سالانه افراد زیادی را به این جزیره ی زیبا میکشانند. اگر قصد سفر به این جزیره ی تفریحی را دارید، در دستینیا میتوانید از میان طیف گسترده ای از هتل ها، هتل در ایبیزا را به راحتی و درست مطابق سلیقه ی خودتان انتخاب کنید.

یک سفر تفریحی لوکس و به یاد ماندنی نیازمند یک هتل لوکس نیز هست، پس به سراغ هتل های پنج ستاره ی جزیره بروید، میرادور دِ دالت ویلا در محله قدیمی دالت ویلا و همینطور گرن هتل ایبیزا میتوانند انتظارات شما را از یک هتل ایده آل بر آورده کنند. اگر به دنبال هتلهای درجه یکی هستید که امکانات خوبی نیز ارائه میدهند و محل قرار گیری آنها برای شما آنچنان در الویت قرار ندارد، میتوانید در سانتا اِاولالیا هتل  آگواس دِ ایبیزا را رزرو کنید و یا در روستاهای بینظیر اطراف با ساحل های فوق العاده سراغ هتل تالامانکا بروید.

برای رزرو هتل 4ستاره بهترین گزینه ها هتل بارسلو و هتل تی اچ بی لوس مولینوس که مخصوص بزرگسالان است و همینطور هتل پاچا و ایبیزا کورسو هتل هم میتوانند گزینه های خوبی برای شما باشند. در پرتیناکس هتل سنسیمار با اتاق های بزرگ خانوادگی و سوئیت هایش مانند هتل گرن سول ایبیزا با صبحانه ی رایگان و استخر رو باز میتوانند برای شما جذاب باشند.

هتل ارزان در ایبیزا

هتل های سه ستاره ی این شهر گزینه های خوبی برای تعطیلاتی اقتصادی تر هستند، مانند هتل آسولین، سن آنتونی دِ پورت مانی و ایبیزا پلایا هتل هایی با کیفت خوب و قیمت هایی مناسب هستند. همچنین اگر به دنبال هتل ارزان در ایبیزا هستید، میتوانید سراغ هتل آپارتمان هایی مانند ریان ایبیزا، هتل کلاب ایبیزا و هتل آپارتمان پینار بروید و قیمت کمتری به ازای هر نفر پرداخت کنید. سفر به ایبیزا با وجود بازی های آبی، گردش در غارها و ساحل هایی با اب های زلال و فستیوال ها مختلف میتواند تبدیل به بهترین سفر شما شود پس فرصت را از دست ندهید.

سوال‌های متداول درباره هتل در Ibiza Town

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Ibiza Town با بالاترین امتیاز هتل های Hostal Giramundo ،Hostal Residencia Europa Punico و هتل Thb Los Molinos Adults Only می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Ibiza Town اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 73 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 42 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 106 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Ibiza Town هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Gran Montesol Ibiza ،هتل Mirador De Dalt Vila-relais & Chateaux و Sir Joan Hotel بروید.

اگر قصد سفر به شهر Ibiza Town با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل El Pacha ،هتل Mirador De Dalt Vila-relais & Chateaux و هتل Ocean Drive Ibiza.

اگر در شهر Ibiza Town به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل El Pacha، هتل Gran Montesol Ibiza و هتل Agroturismo Can Guillem انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Ibiza Town فقط مخصوص بزرگسالان است، Hostal Giramundo ،هتل Thb Los Molinos Adults Only و هتل Gran Montesol Ibiza هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرIbiza Town برای رفتن با کودکان هتل های هتل El Pacha ،هتل Ocean Drive Ibiza و هتل Mirador De Dalt Vila-relais & Chateaux هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Ocean Drive Ibiza ،هتل Mirador De Dalt Vila-relais & Chateaux و هتل Agroturismo Can Guillem را در شهر Ibiza Town انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Ibiza Town بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Gran Montesol Ibiza ،هتل Mirador De Dalt Vila-relais & Chateaux و Hostal Giramundo هستند.

در شهر Ibiza Town هتل های هتل Gran Montesol Ibiza ،هتل Mirador De Dalt Vila-relais & Chateaux و Hostal Residencia Europa Punico پذیرش 24 ساعته دارند.