رفتن به مطلب

هتل در Almeria

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 24 :Almeria

دیدن نقشه

Gran Hotel Almeria ستاره‌

Almeria 734 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Embajador ستاره‌

Almeria 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 2.5 / 5 دیدگاه‌ها 48

هتل Elba Almeria Business & Convention ستاره‌

Almeria 2.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 284

Avenida Hotel Almería ستاره‌

Almeria 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Sercotel Gran Fama ستاره‌

Almeria 2.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 257

هتل Costasol ستاره‌

Almeria 562 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 166

هتل Nuevo Torreluz ستاره‌

Almeria 237 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 394

Dream Suites & Apartments Almeria Centro 1 ستاره

Almeria 613 متر از مرکز شهر

Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja ستاره‌

Almeria 64 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 219

هتل La Perla ستاره‌

Almeria 338 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 146

هتل Torreluz Senior ستاره‌

Almeria 311 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 78

هتل AC Almería by Marriott ستاره‌

Almeria 274 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 495

هتل Torreluz Centro ستاره‌

Almeria 265 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 125

Apartamentos Torreluz 1 ستاره

Almeria 236 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Catedral Almería ستاره‌

Almeria 218 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 219

Albergue Inturjoven Almeria

Almeria 2.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Almeria

از اقامت خود در Almeria لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Almeria را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Almeria، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Almeria وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Almeria ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Almeria هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Almeria لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Almeria امروز 12°C
12°C | 7°C

در Almeria، حداقل دما 7 و حداکثر آن 12 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 9°C | 5°C
  • دوشنبه
  • 5°C | 2°C
  • سه‌شنبه
  • 8°C | 5°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Almeria با بالاترین امتیاز هتل های هتل Costasol ،Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja و هتل AC Almería by Marriott می باشند.

اگر قصد سفر به شهر Almeria با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja ،هتل Elba Almeria Business & Convention و هتل NH Ciudad de Almería.

اگر در شهر Almeria به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja، هتل Elba Almeria Business & Convention و هتل NH Ciudad de Almería انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرAlmeria برای رفتن با کودکان هتل های هتل Costasol ،هتل Torreluz Centro و Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Catedral Almería ،Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja و هتل La Perla را در شهر Almeria انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Almeria هتل های هتل AC Almería by Marriott ،Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja و هتل Catedral Almería هستند.

در شهر Almeria بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja ،هتل Elba Almeria Business & Convention و هتل NH Ciudad de Almería هستند.

در شهر Almeria هتل های Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja ،هتل Elba Almeria Business & Convention و هتل NH Ciudad de Almería پذیرش 24 ساعته دارند.

در شهر Almeria هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل NH Ciudad de Almería ،Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja و هتل AC Almería by Marriott هستند.

برای رزرو هتل در شهر Almeria که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Aire Hotel & Ancient Baths Plaza Vieja ،هتل Elba Almeria Business & Convention و هتل NH Ciudad de Almería بروید.