هتل در کالپ

توریسم در کالپ

از اقامت خود در کالپ لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از کالپ را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در کالپ، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در کالپ وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در کالپ ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر کالپ هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به کالپ لذت ببرید.
کالپ امروز ۲۱°C
۲۲°C | ۱۶°C

در کالپ، حداقل دما 16 و حداکثر آن 22 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • ۱۷°C | ۱۴°C
  • پنجشنبه
  • ۱۷°C | ۱۳°C
  • جمعه
  • ۱۶°C | ۱۳°C
  • شنبه
  • ۱۸°C | ۱۲°C

شهرهای کوچک نزدیک کالپ

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 129 :کالپ

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Rh Ifach

هتل Rh Ifach

۲ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Ar Roca Esmeralda & Spa

هتل Ar Roca Esmeralda & Spa

۲٫۶ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Ar Diamante Beach Spa

هتل Ar Diamante Beach Spa

۲٫۵ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
Apartamentos Topacio Unitursa

Apartamentos Topacio Unitursa

۲٫۲ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی

سوال‌های متداول درباره هتل در کالپ

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر کالپ با بالاترین امتیاز هتل های Estimar Calpe Apartments ،هتل Gran Sol Y Mar Adults Only و Apartamentos Amatista می باشند.

اگر قصد سفر به شهر کالپ با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Bungalows Imperial Park ،هتل Gran Sol و Apartamentos Paraíso Mar.

اگر در شهر کالپ به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل Gran Sol انتخاب مناسبی برای شماست.

بهترین هتل هایی که در شهر کالپ فقط مخصوص بزرگسالان است، Estimar Calpe Apartments و هتل Gran Sol Y Mar Adults Only هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرکالپ برای رفتن با کودکان هتل های Apartamentos Larimar Unitursa ،Port Europa و هتل Ar Diamante Beach Spa هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر کالپ هتل های هتل The Cookbook Gastro Boutique & Spa ،هتل Porto Calpe و هتل Gran Sol Y Mar Adults Only هستند.

در شهر کالپ بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Bungalows Imperial Park ،هتل Gran Sol و Apartamentos Zafiro Unitursa هستند.

در شهر کالپ هتل های هتل Gran Sol Y Mar Adults Only ،هتل Porto Calpe و Estimar Calpe Apartments پذیرش 24 ساعته دارند.

در شهر کالپ هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Gran Sol Y Mar Adults Only ،هتل Porto Calpe و Estimar Calpe Apartments هستند.

برای رزرو هتل در شهر کالپ که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل The Cookbook Gastro Boutique & Spa ،هتل Porto Calpe و هتل Gran Sol Y Mar Adults Only بروید.