هتل در آلیکانته

توریسم در آلیکانته

از اقامت خود در آلیکانته لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از آلیکانته را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در آلیکانته، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در آلیکانته وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در آلیکانته ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر آلیکانته هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به آلیکانته لذت ببرید.
آلیکانته امروز ۱۷°C
۱۸°C | ۱۱°C

در آلیکانته، حداقل دما 11 و حداکثر آن 18 خواهد بود. در طول روز هوای خوب پیش‌بینی می‌شود.

  • دوشنبه
  • ۱۶°C | ۱۲°C
  • سه‌شنبه
  • ۱۵°C | ۱۰°C
  • چهارشنبه
  • ۱۶°C | ۱۰°C
  • پنجشنبه
  • ۱۹°C | ۹°C

شهرهای کوچک نزدیک آلیکانته

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 134 :آلیکانته

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در آلیکانته

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر آلیکانته با بالاترین امتیاز هتل های هتل Hospes Amerigo ،هتل Occidental Alicante و X Hostel Alicante می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر آلیکانته اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 50 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 17 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 60 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر قصد سفر به شهر آلیکانته با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Eurostars Centrum Alicante ،Apartamentos El Palmeral De Madaria و هتل Rambla Alicante Contactless.

اگر در شهر آلیکانته به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Rambla Alicante Contactless، هتل Eurostars Centrum Alicante و هتل Eurostars Mediterranea Plaza انتخاب مناسبی برای شما هستند.

Hostal Pensimar و هتل Areca نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Alicante-El Altet هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرآلیکانته برای رفتن با کودکان هتل های هتل B&b Alicante ،هتل Ibis Alicante و هتل Albahia Alicante هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Rambla Alicante Contactless ،Apartamentos El Palmeral De Madaria و هتل San Remo را در شهر آلیکانته انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر آلیکانته هتل های هتل Melia Alicante ،Apartamentos El Palmeral De Madaria و هتل Maya Alicante هستند.

در شهر آلیکانته بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Occidental Alicante ،Apartamentos El Palmeral De Madaria و هتل Melia Alicante هستند.

در شهر آلیکانته هتل های هتل Eurostars Centrum Alicante ،هتل Hospes Amerigo و هتل Maya Alicante پذیرش 24 ساعته دارند.