رفتن به مطلب

هتل در S'Arenal

.  
.

توریسم در S'Arenal

از اقامت خود در S'Arenal لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از S'Arenal را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در S'Arenal، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در S'Arenal وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در S'Arenal ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر S'Arenal هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به S'Arenal لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در S'Arenal

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر S'Arenal با بالاترین امتیاز هتل های Bahamas & Bahamas II Azuline Hotel ،هتل Atlanta و هاستل The Hostal Tierramar Arenal می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر S'Arenal اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 26 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 25 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 84 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر قصد سفر به شهر S'Arenal با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Playa Grande ،Hostal Lido و هتل Iris.

اگر در شهر S'Arenal به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Don Pepe - Adults Only، هتل Mediterranean Bay - Adults Only و Hotel Mix Alea انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر S'Arenal فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Xapala ،هتل Don Pepe - Adults Only و هتل Mediterranean Bay - Adults Only هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرS'Arenal برای رفتن با کودکان هتل های هاستل The Hostal Tierramar Arenal ،هتل Fénix و Bahamas & Bahamas II Azuline Hotel هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Sol de Mallorca و هتل Riutort را در شهر S'Arenal انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر S'Arenal هتل های هتل Mediterranean Bay - Adults Only ،Bahamas & Bahamas II Azuline Hotel و Hotel Mix Alea هستند.

در شهر S'Arenal بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Bahamas & Bahamas II Azuline Hotel ،هتل Atlanta و هاستل The Hostal Tierramar Arenal هستند.

در شهر S'Arenal هتل های Hostal Lido ،Bahamas & Bahamas II Azuline Hotel و هتل Mediterranean Bay - Adults Only پذیرش 24 ساعته دارند.