هتل در پالما د مایورکا

توریسم در پالما د مایورکا

از اقامت خود در پالما د مایورکا لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از پالما د مایورکا را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در پالما د مایورکا، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در پالما د مایورکا وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در پالما د مایورکا ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر پالما د مایورکا هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به پالما د مایورکا لذت ببرید.
پالما د مایورکا امروز ۱۲°C
۱۵°C | ۹°C

در پالما د مایورکا، حداقل دما 9 و حداکثر آن 15 خواهد بود. در طول روز هوای خوب پیش‌بینی می‌شود. بادهای شدید - در جاده‌ها مراقب باشید.

  • دوشنبه
  • ۱۵°C | ۱۰°C
  • سه‌شنبه
  • ۱۴°C | ۱۰°C
  • چهارشنبه
  • ۱۲°C | ۹°C
  • پنجشنبه
  • ۱۴°C | ۹°C

شهرهای کوچک نزدیک پالما د مایورکا

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 132 :پالما د مایورکا

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Be Live Adults Only Marivent

هتل Be Live Adults Only Marivent

۴٫۲ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Mirador

هتل Mirador

۱٫۶ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Hm Jaime Iii

هتل Hm Jaime Iii

۷۴۴ متر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Isla Mallorca & Spa

هتل Isla Mallorca & Spa

۱٫۹ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Gpro Valparaiso Palace & Spa

هتل Gpro Valparaiso Palace & Spa

۳ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب

سوال‌های متداول درباره هتل در پالما د مایورکا

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر پالما د مایورکا با بالاترین امتیاز هتل های هتل Palacio Ca Sa Galesa ،هتل Can Cera و هتل Hm Jaime Iii می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر پالما د مایورکا اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 56 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 42 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 103 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر پالما د مایورکا هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palacio Ca Sa Galesa و هتل Hospes Maricel & Spa بروید.

اگر قصد سفر به شهر پالما د مایورکا با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Portixol Hotel & Restaurant ،هتل Can Cera و هتل Palacio Ca Sa Galesa.

هتل Thb El Cid Adults Only و هتل Amic Gala نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Palma de Mallorca هستند.

اگر در شهر پالما د مایورکا به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Hm Jaime Iii، هتل Can Cera و Portixol Hotel & Restaurant انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر پالما د مایورکا فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Ur Palacio Avenida Adults Only ،هتل Be Live Adults Only Marivent و Hostal Bonany هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرپالما د مایورکا برای رفتن با کودکان هتل های هتل Puro Palma ،هتل Hospes Maricel & Spa و هتل Victoria Gran Meliá هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Sheraton Mallorca Arabella Golf ،هتل Can Cera و هتل Palacio Ca Sa Galesa را در شهر پالما د مایورکا انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر پالما د مایورکا هتل های هتل Innside By Meliá Palma Center ،هتل Costa Azul و هتل Innside By Meliá Palma Bosque هستند.