رفتن به مطلب

هتل در پالما د مایورکا

.  
.

توریسم در پالما د مایورکا

از اقامت خود در پالما د مایورکا لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از پالما د مایورکا را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در پالما د مایورکا، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در پالما د مایورکا وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در پالما د مایورکا ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر پالما د مایورکا هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به پالما د مایورکا لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در پالما د مایورکا

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر پالما د مایورکا با بالاترین امتیاز هتل های هتل Palacio Ca Sa Galesa ،Boutique Hotel Can Cera و هتل Innside By Melia Palma Center می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر پالما د مایورکا اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 47 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 33 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 81 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر پالما د مایورکا هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palacio Ca Sa Galesa ،Castillo Hotel Son Vida, A Luxury Collection و هتل Hospes Maricel Y Spa بروید.

اگر در شهر پالما د مایورکا به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Castillo Hotel Son Vida, A Luxury Collection، Boutique Hotel Can Cera و Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel انتخاب مناسبی برای شما هستند.

هتل Roc Leo و هتل Amic Can Pastilla نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Palma de Mallorca هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر پالما د مایورکا فقط مخصوص بزرگسالان است، Hostal Bonany ،هتل Be Live Adults Only Marivent و هتل San Lorenzo Adults Only هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرپالما د مایورکا برای رفتن با کودکان هتل های Castillo Hotel Son Vida, A Luxury Collection ،Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel و Boutique Hotel Can Cera هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel ،Boutique Hotel Can Cera و هتل Palacio Ca Sa Galesa را در شهر پالما د مایورکا انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر پالما د مایورکا بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Castillo Hotel Son Vida, A Luxury Collection ،Boutique Hotel Can Cera و Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel هستند.

در شهر پالما د مایورکا هتل های Castillo Hotel Son Vida, A Luxury Collection ،Boutique Hotel Can Cera و Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel پذیرش 24 ساعته دارند.