رفتن به مطلب

هتل در پالما د مایورکا

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 76 :پالما د مایورکا

دیدن نقشه

Palma Bellver Managed by Meliá Hotels International ستاره‌

پالما د مایورکا 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1884

هتل Be Live Marivent - Adults Only ستاره‌

پالما د مایورکا 4.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل HM Jaime III ستاره‌

پالما د مایورکا 755 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1813

هتل UR Palacio Avenida - Adults Only ستاره‌

پالما د مایورکا 780 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 497

هتل Armadams ستاره‌

پالما د مایورکا 1.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 351

Palma Suites Apartments & Hotel 4 ستاره‌

پالما د مایورکا 340 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Colon Palma ستاره‌

پالما د مایورکا 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 183

هتل Eurostars Marivent ستاره‌

پالما د مایورکا 3.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 308

هتل UR Portofino ستاره‌

پالما د مایورکا 4.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 489

هتل Innside Palma Center ستاره‌

پالما د مایورکا 879 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 543

Puro Hotel Palma ستاره‌

پالما د مایورکا 407 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 461

Hotel Saratoga ستاره‌

پالما د مایورکا 713 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1029

هتل THB Mirador ستاره‌

پالما د مایورکا 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 498

BQ Augusta 3 ستاره‌

پالما د مایورکا 2.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 404

هتل GPRO Valparaíso Palace & Spa ستاره‌

پالما د مایورکا 3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 546

هتل Catalonia Majorica ستاره‌

پالما د مایورکا 2.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1284

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ پالما د مایورکا

از اقامت خود در پالما د مایورکا لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از پالما د مایورکا را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در پالما د مایورکا، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در پالما د مایورکا وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در پالما د مایورکا ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر پالما د مایورکا هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به پالما د مایورکا لذت ببرید.

هتل‌های نزدیک پالما د مایورکا

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

پالما د مایورکا امروز 14°C
14°C | 10°C

در پالما د مایورکا، حداقل دما 10 و حداکثر آن 14 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • پنجشنبه
  • 15°C | 12°C
  • جمعه
  • 15°C | 11°C
  • شنبه
  • 16°C | 12°C
  • یکشنبه
  • 15°C | 12°C

هتل‌ها بر اساس دسته‌بندی

نقاط دیدنی در پالما د مایورکا

پروازها به مقصد پالما د مایورکا

آیا در پی رزرو هتل در پالما د مایورکا هستید و راهی برای انجام این کار ندارید؟ همین حالا پرواز خود را با Destinia رزرو کنید!

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر پالما د مایورکا با بالاترین امتیاز هتل های هتل Palacio Ca Sa Galesa ،هتل Can Cera و هتل Almudaina می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر پالما د مایورکا اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 54 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 38 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 81 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر پالما د مایورکا هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palacio Ca Sa Galesa ،Castillo Hotel Son Vida و هتل Hospes Maricel بروید.

اگر قصد سفر به شهر پالما د مایورکا با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Castillo Hotel Son Vida ،هتل Can Cera و Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel.

اگر در شهر پالما د مایورکا به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Castillo Hotel Son Vida، هتل Can Cera و Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel انتخاب مناسبی برای شما هستند.

Hotel y Apartamentos Helios و هتل Roc Leo نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Palma de Mallorca هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر پالما د مایورکا فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Araxa ،هتل UR Palacio Avenida - Adults Only و هتل San Lorenzo هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرپالما د مایورکا برای رفتن با کودکان هتل های Castillo Hotel Son Vida ،Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel و هتل Can Cera هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel ،هتل Can Cera و هتل Palacio Ca Sa Galesa را در شهر پالما د مایورکا انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر پالما د مایورکا بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Castillo Hotel Son Vida ،هتل Can Cera و Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel هستند.

در شهر پالما د مایورکا هتل های Castillo Hotel Son Vida ،هتل Can Cera و Sheraton Mallorca Arabella Golf Hotel پذیرش 24 ساعته دارند.