رفتن به مطلب

هتل در سویا

.
مقصد
.

توریسم در سویا

از اقامت خود در سویا لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از سویا را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در سویا، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در سویا وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در سویا ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر سویا هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به سویا لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در سویا

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر سویا با بالاترین امتیاز هتل های Hostel One Centro ،Oasis Backpackers' Hostel Sevilla & Coworking و هتل La Bella Sevilla می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر سویا اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 35 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 29 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 85 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل San Pablo Sevilla نزدیکترین هتل به فرودگاه Sevilla-San Pablo است.

اگر میخواهید در شهر سویا هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Colón Gran Meliá - The Leading Hotels Of The World ،هتل Gravina 51 و هتل Barceló Sevilla Renacimiento بروید.

اگر در شهر سویا به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Oasis Backpackers' Hostel Sevilla & Coworking، هتل Gravina 51 و Hostel One Centro انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر سویا فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل El Rey Moro Boutique ،هتل Boutique Casas De Santa Cruz و La Banda Rooftop Hostel هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرسویا برای رفتن با کودکان هتل های Apartamentos Living Sevilla Centro Maestranza ،هتل La Bella Sevilla و هتل Gravina 51 هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Colón Gran Meliá - The Leading Hotels Of The World ،هتل Monte Triana و هتل Barceló Sevilla Renacimiento را در شهر سویا انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر سویا بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Gravina 51 ،La Banda Rooftop Hostel و هتل América Sevilla هستند.

در شهر سویا هتل های هتل Gravina 51 ،La Banda Rooftop Hostel و هتل América Sevilla پذیرش 24 ساعته دارند.