رفتن به مطلب

هتل در Salamanca

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 73 :Salamanca

دیدن نقشه

Gran Hotel Corona Sol ستاره‌

Salamanca 742 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Artheus Carmelitas ستاره‌

Salamanca 485 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 334

هتل Alameda Palace Salamanca ستاره‌

Salamanca 628 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 614

هتل Vincci Ciudad de Salamanca ستاره‌

Salamanca 1.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 602

هتل IBB Recoletos Coco Salamanca ستاره‌

Salamanca 1.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 220

Sercotel Las Torres ستاره‌

Salamanca 139 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 100

هتل Helmantico ستاره‌

Salamanca 3.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 108

هتل Puente Romano de Salamanca ستاره‌

Salamanca 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 292

هتل Soho Boutique Canalejas ستاره‌

Salamanca 377 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 229

هتل Fenix Salamanca ستاره‌

Salamanca 2.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 2.5 / 5 دیدگاه‌ها 37

Parador de Salamanca ستاره‌

Salamanca 1.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 945

هتل Eurowest ستاره‌

Salamanca 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 100

هتل Urban Salamanca ستاره‌

Salamanca 553 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 54

هتل Casino Del Tormes ستاره‌

Salamanca 791 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 40

هتل Don Gregorio ستاره‌

Salamanca 528 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 330

هتل Ikonik Plaza Mercado ستاره‌

Salamanca 66 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 916

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Salamanca

از اقامت خود در Salamanca لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Salamanca را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Salamanca، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Salamanca وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Salamanca ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Salamanca هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Salamanca لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Salamanca امروز 5°C
6°C | 2°C

در Salamanca، حداقل دما 2 و حداکثر آن 6 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 9°C | 0°C
  • دوشنبه
  • 10°C | 7°C
  • سه‌شنبه
  • 12°C | 8°C
  • چهارشنبه
  • 9°C | 7°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Salamanca با بالاترین امتیاز هتل های هتل Tormes ،هتل Rector و هتل NH Puerta de la Catedral می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Salamanca اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 26 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 20 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 48 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Salamanca هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palacio de San Esteban ،هتل Don Gregorio و هتل Alameda Palace Salamanca بروید.

اگر در شهر Salamanca به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Don Gregorio، هتل NH Puerta de la Catedral و هتل Vincci Ciudad de Salamanca انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرSalamanca برای رفتن با کودکان هتل های هتل NH Puerta de la Catedral ،هتل Don Gregorio و هتل Rector هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Parador de Salamanca ،هتل Palacio de San Esteban و هتل Exe Salamanca را در شهر Salamanca انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Salamanca بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل NH Puerta de la Catedral ،هتل Rector و هتل Don Gregorio هستند.

در شهر Salamanca هتل های هتل NH Puerta de la Catedral ،هتل Rector و هتل Don Gregorio پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Salamanca با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل NH Puerta de la Catedral ،هتل Rector و هتل Don Gregorio.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Salamanca هتل های Parador de Salamanca ،هتل Palacio de San Esteban و هتل Alameda Palace Salamanca هستند.