رفتن به مطلب

هتل در گرانادا

.
مقصد
.

توریسم در گرانادا

از اقامت خود در گرانادا لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از گرانادا را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در گرانادا، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در گرانادا وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در گرانادا ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر گرانادا هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به گرانادا لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در گرانادا

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Granada با بالاترین امتیاز هتل های هتل Room Mate Leo ،Parador De Granada و Suites Casa Cuesta Del Agua می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر گرانادا اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 25 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 35 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 48 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل El Cruce Chauchina و هتل Marinetto نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه گرانادا-فدریکو گارسیا لورکا هستند.

اگر میخواهید در شهر گرانادا هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Hospes Palacio De Los Patos ،هتل A3b Boutique Las Almenas و هتل Palacio De Santa Paula, Autograph Collection بروید.

اگر در شهر گرانادا به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Room Mate Leo، Parador De Granada و مسافرخانه Albero انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر گرانادا فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Elena María و هتل Abadía Granada Centro هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرگرانادا برای رفتن با کودکان هتل های هتل Palacio Mariana Pineda ،El Granado Hostel و Suite Casa Cuesta Del Agua Apartamento هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل A3b Boutique Las Almenas ،El Granado Hostel و هتل Boutique Puerta De Las Granadas را در شهر گرانادا انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر گرانادا بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Room Mate Leo ،Parador De Granada و Suite Casa Cuesta Del Agua Apartamento هستند.

در شهر گرانادا هتل های هتل Room Mate Leo ،Parador De Granada و هتل Palacio Mariana Pineda پذیرش 24 ساعته دارند.