رفتن به مطلب

هتل در گرانادا

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 187 :گرانادا

دیدن نقشه

Sercotel Gran Hotel Luna de Granada ستاره‌

گرانادا 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1139

Senator Granada Spa Hotel ستاره‌

گرانادا 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 675

Apartamentos Valentina Deluxe 3000

گرانادا 310 متر از مرکز شهر

هتل Ohtels San Antón ستاره‌

گرانادا 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Abba Granada ستاره‌

گرانادا 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 637

Granada Catedral Plaza 3000

گرانادا 161 متر از مرکز شهر

Apartamentos Granada Nahira Suites 3000

گرانادا 111 متر از مرکز شهر

هتل Vincci Albayzín ستاره‌

گرانادا 856 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 934

هتل Abades Nevada Palace ستاره‌

گرانادا 2.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 679

Marquis Hotels Issabel's ستاره‌

گرانادا 218 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Marquis Hotels Portago 3 ستاره‌

گرانادا 403 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 226

Marquis Hotels Urban ستاره‌

گرانادا 525 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 420

Apartamentos Lorena Dreams 3000

گرانادا 676 متر از مرکز شهر

Parador de Granada ستاره‌

گرانادا 929 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1160

هتل Urban Dream Granada ستاره‌

گرانادا 998 متر از مرکز شهر امتیاز: 2.5 / 5 دیدگاه‌ها 103

هتل Saylu ستاره‌

گرانادا 2.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 102

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ گرانادا

از اقامت خود در گرانادا لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از گرانادا را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در گرانادا، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در گرانادا وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در گرانادا ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر گرانادا هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به گرانادا لذت ببرید.

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر گرانادا با بالاترین امتیاز هتل های هتل Room Mate Leo ،Parador de Granada و Makuto Backpackers Hostel می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر گرانادا اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 27 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 25 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 45 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر گرانادا هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Granada Five Senses Room & Suites ،Abadia Suites و هتل Hospes Palacio de los Patos بروید.

اگر در شهر گرانادا به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Room Mate Leo، Parador de Granada و Hostal Albero انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر گرانادا هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Abadía را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرگرانادا برای رفتن با کودکان هتل های هتل Palacio de Mariana Pineda ،مسافرخانه El Granado و Apartamentos Suites Casa Cuesta del Agua هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Abadia Suites ،مسافرخانه El Granado و هتل Puerta de las Granadas را در شهر گرانادا انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر گرانادا بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Room Mate Leo ،Parador de Granada و Makuto Backpackers Hostel هستند.

در شهر گرانادا هتل های هتل Room Mate Leo ،Parador de Granada و Apartamentos Suites Casa Cuesta del Agua پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر گرانادا با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Apartamentos Suites Casa Cuesta del Agua ،Parador de Granada و هتل Palacio de Mariana Pineda.