هتل در یرت دِ مار

توریسم در یرت دِ مار

از اقامت خود در یرت دِ مار لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از یرت دِ مار را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در یرت دِ مار، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در یرت دِ مار وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در یرت دِ مار ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر یرت دِ مار هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به یرت دِ مار لذت ببرید.
یرت دِ مار امروز ۱۳°C
۱۳°C | ۵°C

در یرت دِ مار، حداقل دما 5 و حداکثر آن 13 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • دوشنبه
  • ۱۲°C | ۸°C
  • سه‌شنبه
  • ۱۴°C | ۷°C
  • چهارشنبه
  • ۱۴°C | ۷°C
  • پنجشنبه
  • ۱۵°C | ۷°C

شهرهای کوچک نزدیک یرت دِ مار

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 177 :یرت دِ مار

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در یرت دِ مار

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر یرت دِ مار با بالاترین امتیاز هتل های Almirall Apartaments ،هتل The 15th Boutique By Bondia Group و هتل Alva Park Costa Brava می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر یرت دِ مار اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 27 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 23 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 70 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر یرت دِ مار هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Rigat Park & Spa Hotel Adults Recommended و هتل Meliá Lloret Del Mar بروید.

اگر قصد سفر به شهر یرت دِ مار با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Santa Marta ،هتل Caleta و هتل Bpm Lloret.

اگر در شهر یرت دِ مار به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Bpm Lloret، هتل Santa Marta و هتل Evenia Olympic Palace انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر یرت دِ مار فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Augusta Club & Spa Adults Only ،هتل htop Amatista و هتل Ght Miratge Only Adults 18 And Up هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهریرت دِ مار برای رفتن با کودکان هتل های هتل Acapulco ،هتل Bonsol و هتل Aqua Bertran Park هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Alva Park Costa Brava ،هتل Caleta و هتل Norai را در شهر یرت دِ مار انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر یرت دِ مار هتل های هتل Santa Marta ،Hostal Magnolia و هتل The 15th Boutique By Bondia Group هستند.

در شهر یرت دِ مار بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Santa Marta ،هتل Caleta و هتل Bpm Lloret هستند.