هتل در Platja d'Aro

توریسم در Platja d'Aro

از اقامت خود در Platja d'Aro لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Platja d'Aro را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Platja d'Aro، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Platja d'Aro وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Platja d'Aro ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Platja d'Aro هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Platja d'Aro لذت ببرید.
Platja d'Aro امروز ۱۲°C
۱۳°C | ۶°C

در Platja d'Aro، حداقل دما 6 و حداکثر آن 13 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • سه‌شنبه
  • ۱۳°C | ۸°C
  • چهارشنبه
  • ۱۳°C | ۸°C
  • پنجشنبه
  • ۱۳°C | ۸°C
  • جمعه
  • ۱۴°C | ۱۲°C

شهرهای کوچک نزدیک Platja d'Aro

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 36 :Platja d'Aro

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Platja d'Aro

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Platja d'Aro با بالاترین امتیاز هتل های هتل Bell Repos ،هتل Cosmopolita Boutique و هتل Aromar می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Platja d'Aro اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 29 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 28 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 90 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Platja d'Aro هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل هتل Cosmopolita Boutique بروید.

اگر قصد سفر به شهر Platja d'Aro با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Bell Repos ،هتل Park San Jorge و هتل S'agoita.

اگر در شهر Platja d'Aro به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Aparthotel Ciutat De Palol، هتل Bell Repos و هتل Ght Xaloc انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرPlatja d'Aro برای رفتن با کودکان هتل های هتل Hapimag Resort Mas Nou ،هتل Pinar Del Mar و هتل Bulevard هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Bell Repos ،هتل Park San Jorge و هتل Platja d'Aro را در شهر Platja d'Aro انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Platja d'Aro هتل های Aparthotel Ciutat De Palol ،هتل Park San Jorge و هتل Salles Y Spa Cala Del Pi هستند.

در شهر Platja d'Aro بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Bell Repos ،هتل Park San Jorge و Aparthotel Ciutat De Palol هستند.

در شهر Platja d'Aro هتل های هتل Cosmopolita Boutique ،هتل Park San Jorge و هتل Bell Repos پذیرش 24 ساعته دارند.