رفتن به مطلب

هتل در El Puerto de Santa Maria

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 25 :El Puerto de Santa Maria

دیدن نقشه

هتل Puerto Sherry ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 3.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 269

هتل Campomar Playa ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 138

هتل Bodega Real ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 978 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 210

هتل Duques de Medinaceli ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Pinomar ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 2.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 112

هتل Puertobahia & Spa ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 551

Las Suites de Puerto Sherry 4 ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 3.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Los Cantaros ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 402 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 173

Apartamentos Larga 70 2 ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 530 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 34

Soho Boutique Vistahermosa Hotel y apartamentos

El Puerto de Santa Maria 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 166

هتل Monasterio San Miguel ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 719 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 564

هتل Del Mar ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 77

هتل Chaikana ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 442 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Soho Boutique Puerto ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 361 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 204

هتل Casa de los Leones ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 360 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 128

Palacio de Luja 2 ستاره‌

El Puerto de Santa Maria 547 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ El Puerto de Santa Maria

از اقامت خود در El Puerto de Santa Maria لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از El Puerto de Santa Maria را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در El Puerto de Santa Maria، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در El Puerto de Santa Maria وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در El Puerto de Santa Maria ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر El Puerto de Santa Maria هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به El Puerto de Santa Maria لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

El Puerto de Santa Maria امروز 12°C
13°C | 8°C

در El Puerto de Santa Maria، حداقل دما 8 و حداکثر آن 13 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • پنجشنبه
  • 14°C | 9°C
  • جمعه
  • 13°C | 10°C
  • شنبه
  • 15°C | 9°C
  • یکشنبه
  • 15°C | 8°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر El Puerto de Santa Maria با بالاترین امتیاز هتل های هتل Casa del Regidor ،هتل Casa de los Leones و Apartamentos Larga 70 می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر El Puerto de Santa Maria اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 30 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 18 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 41 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر قصد سفر به شهر El Puerto de Santa Maria با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Casa de los Leones ،Apartamentos Sun & Life El Puerto و هتل Casa del Regidor.

اگر در شهر El Puerto de Santa Maria به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Bodega Real، هتل Casa del Regidor و Soho Boutique Vistahermosa Hotel y apartamentos انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرEl Puerto de Santa Maria برای رفتن با کودکان هتل های Soho Boutique Vistahermosa Hotel y apartamentos ،هتل Puerto Sherry و هتل Bodega Real هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Casa del Regidor و هتل Apartamentos Casa Palacio Luna را در شهر El Puerto de Santa Maria انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر El Puerto de Santa Maria هتل های Soho Boutique Vistahermosa Hotel y apartamentos ،Apartamentos Sun & Life El Puerto و هتل Pinomar هستند.

در شهر El Puerto de Santa Maria بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Casa del Regidor ،هتل Casa de los Leones و Apartamentos Larga 70 هستند.

در شهر El Puerto de Santa Maria هتل های هتل Los Cantaros ،هتل Bodega Real و Soho Boutique Vistahermosa Hotel y apartamentos پذیرش 24 ساعته دارند.

در شهر El Puerto de Santa Maria هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Puerto Sherry ،هتل Los Cantaros و هتل Puertobahia & Spa هستند.