رفتن به مطلب

هتل در Valladolid

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 33 :Valladolid

دیدن نقشه

هتل Zentral Parque ستاره‌

Valladolid 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 120

Ele Enara Boutique Hotel ستاره‌

Valladolid 472 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Sercotel Valladolid ستاره‌

Valladolid 2.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 732

هتل Vincci Frontaura ستاره‌

Valladolid 3.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 535

Hotel Colón Plaza ستاره‌

Valladolid 923 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 37

هتل Silken Juan de Austria ستاره‌

Valladolid 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 381

هتل Nexus Valladolid Suites ستاره‌

Valladolid 484 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 215

هتل Conde Ansúrez ستاره‌

Valladolid 2.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 68

هتل Lasa Sport ستاره‌

Valladolid 6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 110

هتل Olid ستاره‌

Valladolid 274 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 318

Hotel Boutique Catedral ستاره‌

Valladolid 448 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 35

هتل Atrio ستاره‌

Valladolid 408 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 181

هتل Zenit Imperial ستاره‌

Valladolid 112 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 348

Washington Parquesol Suites & Hotel ستاره‌

Valladolid 3.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 74

هتل Ibis Valladolid ستاره‌

Valladolid 2.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 520

هتل Felipe IV ستاره‌

Valladolid 772 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 245

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Valladolid

از اقامت خود در Valladolid لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Valladolid را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Valladolid، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Valladolid وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Valladolid ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Valladolid هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Valladolid لذت ببرید.

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Valladolid با بالاترین امتیاز هتل های هتل Nexus Valladolid Suites ،هتل Meliá Recoletos و هتل Amadeus می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Valladolid اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 28 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 28 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 39 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر در شهر Valladolid به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Nexus Valladolid Suites، هتل Meliá Recoletos و هتل AC Palacio de Santa Ana انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرValladolid برای رفتن با کودکان هتل های هتل Silken Juan de Austria ،هتل NH Valladolid Bálago و هتل Nexus Valladolid Suites هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل NH Valladolid Bálago ،هتل Atrio و هتل NH Ciudad de Valladolid را در شهر Valladolid انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Valladolid بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Washington Parquesol Suites & Hotel ،هتل Meliá Recoletos و هتل Nexus Valladolid Suites هستند.

در شهر Valladolid هتل های هتل Nexus Valladolid Suites ،هتل Meliá Recoletos و هتل AC Palacio de Santa Ana پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Valladolid با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Washington Parquesol Suites & Hotel ،هتل Meliá Recoletos و هتل Nexus Valladolid Suites.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Valladolid هتل های هتل Vincci Frontaura ،هتل AC Palacio de Santa Ana و Sercotel Valladolid هستند.

در شهر Valladolid هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Vincci Frontaura ،هتل AC Palacio de Santa Ana و هتل NH Valladolid Bálago هستند.