رفتن به مطلب

هتل در ماسپالوماس

.  
.

توریسم در ماسپالوماس

از اقامت خود در ماسپالوماس لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از ماسپالوماس را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در ماسپالوماس، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در ماسپالوماس وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در ماسپالوماس ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر ماسپالوماس هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به ماسپالوماس لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در ماسپالوماس

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر ماسپالوماس با بالاترین امتیاز هتل های هتل Club Maspalomas Suites & Spa ،هتل Riu Gran Canaria و هتل Suites & Villas by Dunas می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر ماسپالوماس اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 51 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 41 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 79 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر ماسپالوماس هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Salobre Hotel Resort & Serenity ،Seaside Grand Hotel Residencia و Seaside Hotel Palm Beach بروید.

اگر قصد سفر به شهر ماسپالوماس با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Seaside Grand Hotel Residencia ،هتل Siesta Suites و Bungalows Villas Blancas - Gay Men Only.

اگر در شهر ماسپالوماس به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Palm Oasis Maspalomas، Seaside Grand Hotel Residencia و Faro, a Lopesan Collection Hotel انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر ماسپالوماس فقط مخصوص بزرگسالان است، La Mirage Swingers Complex - Adults Only ،هتل Club Maspalomas Suites & Spa و Bungalows Villas Blancas - Gay Men Only هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرماسپالوماس برای رفتن با کودکان هتل های Seaside Grand Hotel Residencia ،Bungalows Villas Blancas - Gay Men Only و هتل Siesta Suites هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Apartamentos Club Vista Serena ،Apartamentos El Capricho و Campo Golf را در شهر ماسپالوماس انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر ماسپالوماس بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Seaside Grand Hotel Residencia ،هتل Siesta Suites و Bungalows Villas Blancas - Gay Men Only هستند.

در شهر ماسپالوماس هتل های Palm Oasis Maspalomas ،Seaside Grand Hotel Residencia و Faro, a Lopesan Collection Hotel پذیرش 24 ساعته دارند.