رفتن به مطلب

هتل در A Corunya

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 55 :A Corunya

دیدن نقشه

هتل Plaza ستاره‌

A Corunya 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 410

هتل Avenida ستاره‌

A Corunya 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 197

هتل Attica21 Coruña ستاره‌

A Corunya 3.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 602

هتل Riazor ستاره‌

A Corunya 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 422

هتل Zenit Coruña ستاره‌

A Corunya 898 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 322

هتل Eurostars Blue Coruña ستاره‌

A Corunya 917 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Ibis Styles A Coruña ستاره‌

A Corunya 3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 309

هتل Eurostars Ciudad de la Coruña ستاره‌

A Corunya 1.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 577

هتل Meliá Maria Pita ستاره‌

A Corunya 756 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1251

هتل AC A Coruña ستاره‌

A Corunya 3.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 276

هتل Eurostars Atlántico ستاره‌

A Corunya 491 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 860

هتل Sol ستاره‌

A Corunya 492 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Hesperia A Coruña Centro ستاره‌

A Corunya 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 715

هتل Moon ستاره‌

A Corunya 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 111

Hostal Alda Puerta Coruña ستاره‌

A Corunya 3.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Tryp Coruña ستاره‌

A Corunya 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 725

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ A Corunya

از اقامت خود در A Corunya لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از A Corunya را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در A Corunya، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در A Corunya وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در A Corunya ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر A Corunya هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به A Corunya لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

A Corunya امروز 6°C
12°C | 3°C

در A Corunya، حداقل دما 3 و حداکثر آن 12 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 12°C | 9°C
  • پنجشنبه
  • 13°C | 10°C
  • جمعه
  • 13°C | 11°C
  • شنبه
  • 13°C | 11°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر A Corunya با بالاترین امتیاز هتل های هتل Las Rías ،هتل Hesperia A Coruña Finisterre و هتل Zenit Coruña می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر A Corunya اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 26 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 18 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 38 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر A Corunya هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل هتل Hesperia A Coruña Finisterre بروید.

اگر قصد سفر به شهر A Corunya با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Attica21 Coruña ،هتل Ibis Styles A Coruña و هتل Hesperia A Coruña Finisterre.

اگر در شهر A Corunya به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Attica21 Coruña، هتل Ibis Styles A Coruña و هتل Hesperia A Coruña Finisterre انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرA Corunya برای رفتن با کودکان هتل های هتل Attica21 Coruña ،هتل Hesperia A Coruña Finisterre و هتل Ibis Styles A Coruña هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Avenida ،هتل Attica21 Coruña و هتل Santa Catalina را در شهر A Corunya انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل استخر دار در شهر A Corunya هتل هتل Hesperia A Coruña Finisterre است.

در شهر A Corunya بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Attica21 Coruña ،هتل Ibis Styles A Coruña و هتل Hesperia A Coruña Finisterre هستند.

در شهر A Corunya هتل های هتل Attica21 Coruña ،هتل Ibis Styles A Coruña و هتل Hesperia A Coruña Finisterre پذیرش 24 ساعته دارند.