رفتن به مطلب

هتل در Ciudad Real

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 10 :Ciudad Real

دیدن نقشه

هتل Santa Cecilia ستاره‌

Ciudad Real 474 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 183

هتل Cumbria ستاره‌

Ciudad Real 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 116

هتل Doña Carlota ستاره‌

Ciudad Real 937 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 203

هتل Silken Alfonso X ستاره‌

Ciudad Real 130 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 233

هتل Navarro ستاره‌

Ciudad Real 847 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Guadiana ستاره‌

Ciudad Real 698 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 299

هتل NH Ciudad Real ستاره‌

Ciudad Real 576 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 282

هتل Almanzor ستاره‌

Ciudad Real 667 متر از مرکز شهر امتیاز: 1.5 / 5 دیدگاه‌ها 62

هتل Paraiso ستاره‌

Ciudad Real 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

La Posada del Vicario

Ciudad Real 10.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Ciudad Real

از اقامت خود در Ciudad Real لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Ciudad Real را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Ciudad Real، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Ciudad Real وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Ciudad Real ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Ciudad Real هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Ciudad Real لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Ciudad Real امروز 7°C
8°C | 6°C

در Ciudad Real، حداقل دما 6 و حداکثر آن 8 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 8°C | 4°C
  • دوشنبه
  • 10°C | 6°C
  • سه‌شنبه
  • 12°C | 8°C
  • چهارشنبه
  • 13°C | 7°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Ciudad Real با بالاترین امتیاز هتل های هتل Santa Cecilia ،هتل Guadiana و هتل Doña Carlota می باشند.

هتل Palacio de la Serna نزدیکترین هتل به فرودگاه Ciudad Real است.

اگر در شهر Ciudad Real به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Cumbria، هتل Guadiana و هتل Santa Cecilia انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرCiudad Real برای رفتن با کودکان هتل های هتل Cumbria ،هتل Santa Cecilia و هتل Guadiana هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Santa Cecilia ،هتل Guadiana و هتل NH Ciudad Real را در شهر Ciudad Real انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Ciudad Real بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Cumbria ،هتل Guadiana و هتل Doña Carlota هستند.

در شهر Ciudad Real هتل های هتل Cumbria ،هتل Guadiana و هتل Santa Cecilia پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Ciudad Real با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Cumbria ،هتل Guadiana و هتل Santa Cecilia.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Ciudad Real هتل های هتل Cumbria ،هتل Guadiana و هتل Santa Cecilia هستند.

در شهر Ciudad Real هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Cumbria ،هتل Guadiana و هتل Doña Carlota هستند.

برای رزرو هتل در شهر Ciudad Real که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Cumbria ،هتل Guadiana و هتل Santa Cecilia بروید.