رفتن به مطلب

پرواز به Muscat از An Najaf

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به Muscat از An Najaf

پروازهای An Najaf - Muscat با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(نجف) An Najaf به (Muscat-Seeb) Muscat پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز Muscat - An Najaf خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی Muscat - (فرودگاه نجف) An Najaf (فرودگاه Muscat-Seeb) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم Muscat - An Najaf، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

An Najafو Muscat در فاصله 1678 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:24 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به Muscat

همه فرودگاه‌های Muscat

پروازها به مقصد Muscat

پروازهای به مقصد Muscat (عمان) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد Muscat (عمان) نشان داده شده اند.

پروازها از Muscat

پرواز خود از Muscat (عمان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از Muscat (عمان) به مهم ترین شهرها آمده است.مقصد‌های برتر در عمان

پرواز خود از Muscat (عمان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از Muscat (عمان) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: An Najaf

40°C

  • 23 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Mascate

32°C

  • 16 کیلومتردرساعت - viento