رفتن به مطلب

پرواز به ازمیر از استانبول

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به ازمیر از استانبول

پروازهای استانبول - ازمیر با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(استانبول- آتاتورک, استانبول- سبیحا گوکچن) استانبول به (ازمیر) ازمیر پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز ازمیر - استانبول خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی ازمیر - (فرودگاه استانبول- آتاتورک, استانبول- سبیحا گوکچن) استانبول (فرودگاه ازمیر) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم ازمیر - استانبول، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

استانبولو ازمیر در فاصله 328 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:28 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به ازمیر

ازمیر (ADB):

فاصله از فرودگاه ازمیر تا مرکز ازمیر برابر است با 14.538 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه ازمیر (ADB)

همه فرودگاه‌های ازمیر

پروازها به مقصد ازمیر

پروازهای به مقصد ازمیر (ترکیه) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد ازمیر (ترکیه) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در ترکیه

پرواز خود از ازمیر (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از ازمیر (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Estambul

18°C

  • 8 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Izmir

23°C

  • 5 کیلومتردرساعت - viento