رفتن به مطلب

پرواز به Bacolod City از Taipei

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به Bacolod City از Taipei

پروازهای Taipei - Bacolod City با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(Taipei-Taoyuan, Taipei-Songshan) Taipei به (Bacolod-Silay) Bacolod City پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز Bacolod City - Taipei خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی Bacolod City - (فرودگاه Taipei-Taoyuan, Taipei-Songshan) Taipei (فرودگاه Bacolod-Silay) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم Bacolod City - Taipei، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

Taipeiو Bacolod City در فاصله 1605 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:18 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به Bacolod City

همه فرودگاه‌های Bacolod City

پروازها به مقصد Bacolod City

پروازهای به مقصد Bacolod City (فیلیپین) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد Bacolod City (فیلیپین) نشان داده شده اند.

پروازها از Bacolod Cityمقصد‌های برتر در فیلیپین

پرواز خود از Bacolod City (فیلیپین) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از Bacolod City (فیلیپین) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Taipei

34°C

  • 7 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bacolod City

28°C

  • 12 کیلومتردرساعت - viento