رفتن به مطلب

پرواز به بغداد از اهواز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به بغداد از اهواز

پروازهای اهواز - بغداد با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(اهواز) اهواز به (Baghdad) بغداد پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز بغداد - اهواز خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی بغداد - (فرودگاه اهواز) اهواز (فرودگاه Baghdad) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم بغداد - اهواز، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

اهوازو بغداد در فاصله 459 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:39 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به بغداد

همه فرودگاه‌های بغداد

پروازها به مقصد بغداد

پروازهای به مقصد بغداد (عراق) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد بغداد (عراق) نشان داده شده اند.

پروازها از بغداد

پرواز خود از بغداد (عراق) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از بغداد (عراق) به مهم ترین شهرها آمده است.مقصد‌های برتر در عراق

پرواز خود از بغداد (عراق) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از بغداد (عراق) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Ahwaz

41°C

  • 30 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bagdad

39°C

  • 39 کیلومتردرساعت - viento