رفتن به مطلب

پروازها به مقصد پراگ

 
.

پروازها به مقصد پراگ

پرواز به پراگ

آیا شیفته ی سفر به دل اروپا و شناخت ناشناخته های این قاره ی کهن هستید؟ پس زودتر دست به کار شوید، پایتخت چک در انتظار شماست، در پراگ به دیدن قلعه های تاریخی، پل چارلز و موزه ی هنرهای تزیینی بروید، در منطقه ی قدیمی پراگ قدم در دل تاریخ بگذارید و سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید. برای شروع کافیست همین حالا تصمیم بگیرید و بلیط پرواز به پراگ را در سایت دستینیا با بهترین قیمت رزرو کنید.

پروازهای پراگ عموما در فرودگاه بین المللی واتسلاو هاول به زمین مینشینند، این فرودگاه در فاصله ی 10 کیلومتری از مرکز شهر واقع شده و دارای 4 ترمینال است، ایرلاین های متفاوت زیادی به این شهر پرواز دارند، از جمله ویولینگ، چک ایرلاین، بریتیش ایرویز و نروژین ایر ویز، همچنین ایرلاین های ارزان قیمتی نظیر رایان ایر و ایزی جت نیز موجود است تا بتوانید هر آنچه که برای سفرتان به آن نیاز دارید را بر آورده سازید و پرواز ارزان به پراگ را با بهترین خدمات دریافت نمایید.

از این فرودگاه میتوانید در کمتر از 40 دقیقه و با استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی به مرکز شهر برسید، در ابتدا با استفاده از خط شماره ی 119، 100 یا 179و پس از آن از طریق مترو بسیار آسان تر از آنچه که فکر میکنید به هر نقطه ای از شهر برسید.

در انتظار چه هستید؟ زودتر دست به کار شوید، گالری ها و پارک های شهر پراگ در انتظار شما هستند. ساعت نجومی پراگ برای دیدار شما ثانیه شماری میکند.