رفتن به مطلب

هتل در Paros

.  
.

توریسم در Paros

از اقامت خود در Paros لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Paros را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Paros، یونان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Paros وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Paros ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Paros هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از یونان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Paros لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در Paros

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Paros با بالاترین امتیاز هتل های هتل Onira ،هتل Petres و هتل Fyrogenis Palace می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Paros اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 157 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 97 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 128 برای شما هزینه خواهد داشت.

Yria Hotel Resort نزدیکترین هتل به فرودگاه Paros - Island Paros-Paros Community است.

اگر میخواهید در شهر Paros هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Eri و Galinos Hotel بروید.

اگر در شهر Paros به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Kosmitis، هتل Saint George و هتل Batistas Apartments انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرParos برای رفتن با کودکان هتل های هتل Saint George ،Paliomylos Hotel & Apartments و هتل Paros Agnanti هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Paliomylos Hotel & Apartments ،هتل Paros Agnanti و Senia Hotel را در شهر Paros انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Paros بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Roses Beach ،هتل Paros Agnanti و هتل Saint George هستند.

در شهر Paros هتل های هتل Saint George ،هتل Paros Agnanti و Siroco S Rooms & Studios پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Paros با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Roses Beach ،هتل Paros Agnanti و هتل Saint George.