رفتن به مطلب

هتل در کرابی

.  
.

توریسم در کرابی

از اقامت خود در کرابی لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از کرابی را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در کرابی، تایلند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در کرابی وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در کرابی ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر کرابی هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از تایلند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به کرابی لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در کرابی

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر کرابی با بالاترین امتیاز هتل های هتل Gafiyah Guesthouse ،Thip Residence Boutique Hotel و هتل Harvest House می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر کرابی اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 69 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 22 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 104 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر کرابی هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa Resort ،استراحتگاه Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve و هتل Srisuksant Resort بروید.

اگر در شهر کرابی به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Krabi La Playa Resort، هتل Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa Resort و هتل Krabi Sands Resort انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرکرابی برای رفتن با کودکان هتل های هتل Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa Resort ،هتل Krabi La Playa Resort و استراحتگاه Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa Resort ،استراحتگاه Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve و هتل Aonang Goodwill را در شهر کرابی انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر کرابی بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa Resort ،استراحتگاه Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve و Thip Residence Boutique Hotel هستند.

اگر قصد سفر به شهر کرابی با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa Resort ،استراحتگاه Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve و Thip Residence Boutique Hotel.

بهترین هتل های استخر دار در شهر کرابی هتل های هتل Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa Resort ،استراحتگاه Phulay Bay A Ritz Carlton Reserve و Thip Residence Boutique Hotel هستند.