رفتن به مطلب

هتل در برلين

.  
.

توریسم در برلين

هتل در برلین

برلین شهری است که در آن تاریخ و مدرنیته با هم در آمیخته اند، شهری صنعتی با پیشینه ی تاریخی غنی، شهری که جای جای آن یاد آور خاطرات تلخ و شیرین مردم آلمان است، اگر مقصد بعدیتان این پایتخت بزرگ و زیباست با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر با بزرگترین مقصد گردشگری آلمان آشنا شوید.

قبل از هرچیز بهتر است هتل در برلین را با در نظر گرفتن تمام شرایط  انتخاب نمایید. هتل های مرکزی برلین بیشتر در منطقه ی برلین میت واقع شده اند، جایی که نقاط توریستی مانند دروازه ی براندنبورگ، کاخ شارلوتنبورگ و یا میدان الکساندر نیز قرار دارند. یکی از معروف ترین خیابان های برلین اوتر دن لیندن است که دروازه ی براندنبورگ را به میدان الکساندر وصل میکند، در این خیابان میتوانید از مغازه های سوغاتی فروشی خرید کنید، در رستوران های رنگارنگش از غذاهای سنتی آلمانی لذت ببرید و در هتل های لوکس این ناحیه مانند هتل آدلن کمپینسکی، اقامت کنید و تعطیلاتی رویایی برای خود رقم زنید. اگر اقامت در کنار فروشگاه بزرگ برلین، بنای یادبود هلوکاست و یا دیوار برلین برای شما جذاب است پس میتوانید از میان هتل های چهار ستاره و پنج ستاره میدان پتسدمر نظیر ان اچ برلین و یا هتل ماندالا اقامتگاه خود را انتخاب نمایید.

هتل ارزان در برلین

اگر در جستجوی هتل ارزان در برلین هستید میتوانید نگاهی به هتل های لئونارد و یا هتل برلین بیندازید و با انتخاب این هتل ها به دلیل نزدیک بودن به مراکز توریستی شهر هم در هزینه ها و هم در وقت خود صرفه جویی نمایید. میتوانید با رزرو هتل در حوالی ایستگاه راه آهن الکساندرپلاتز برای رفتن به فرودگاه شونفلد به راحتی از قطار استفاده نمایید. هتل هایی مانند ایبیز استایل و الکساندر پلاتزا با صبحانه و وای فای رایگان در همان حوالی میتوانند گزینه های مناسبی برای شما در شهر تاریخی برلین باشند.


سوال‌های متداول درباره هتل در برلين

نزدیک ترین هتل به مرکز شهر برلين با بالاترین امتیاز هتل هتل Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz می باشد.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر برلين اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 35 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 33 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 60 برای شما هزینه خواهد داشت.

Mercure Airport Hotel Berlin Tegel در نزدیکی فرودگاه برلین- تگل و Hotel Berliner Baer در نزدیکی فرودگاه برلین-تمپل‌هوف است. همچنین هتل Albergo نزدیک به فرودگاه برلین- شونفلد واقع شده است و هتل Albergo فاصله ی کمی با فرودگاه برلین- براندنبورگ ویلی برانت دارد.

اگر میخواهید در شهر برلين هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل هتل The Westin Grand Berlin بروید.

اگر در شهر برلين به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل The Westin Grand Berlin و هتل Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر برلين فقط مخصوص بزرگسالان است، Wombats City Hostel Berlin ،هتل Midi Inn Am Kurfurstendamm و هتل Q! Berlin هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهربرلين برای رفتن با کودکان هتل های هتل Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz و هتل The Westin Grand Berlin هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل The Westin Grand Berlin و هتل Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz را در شهر برلين انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر برلين بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل The Westin Grand Berlin و هتل Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz هستند.

در شهر برلين هتل های هتل The Westin Grand Berlin و هتل Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz پذیرش 24 ساعته دارند.