رفتن به مطلب

هتل در برلين

.
.

توریسم در برلين

هتل در برلین

برلین شهری است که در آن تاریخ و مدرنیته با هم در آمیخته اند، شهری صنعتی با پیشینه ی تاریخی غنی، شهری که جای جای آن یاد آور خاطرات تلخ و شیرین مردم آلمان است، اگر مقصد بعدیتان این پایتخت بزرگ و زیباست با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر با بزرگترین مقصد گردشگری آلمان آشنا شوید.

قبل از هرچیز بهتر است هتل در برلین را با در نظر گرفتن تمام شرایط  انتخاب نمایید. هتل های مرکزی برلین بیشتر در منطقه ی برلین میت واقع شده اند، جایی که نقاط توریستی مانند دروازه ی براندنبورگ، کاخ شارلوتنبورگ و یا میدان الکساندر نیز قرار دارند. یکی از معروف ترین خیابان های برلین اوتر دن لیندن است که دروازه ی براندنبورگ را به میدان الکساندر وصل میکند، در این خیابان میتوانید از مغازه های سوغاتی فروشی خرید کنید، در رستوران های رنگارنگش از غذاهای سنتی آلمانی لذت ببرید و در هتل های لوکس این ناحیه مانند هتل آدلن کمپینسکی، اقامت کنید و تعطیلاتی رویایی برای خود رقم زنید. اگر اقامت در کنار فروشگاه بزرگ برلین، بنای یادبود هلوکاست و یا دیوار برلین برای شما جذاب است پس میتوانید از میان هتل های چهار ستاره و پنج ستاره میدان پتسدمر نظیر ان اچ برلین و یا هتل ماندالا اقامتگاه خود را انتخاب نمایید.

هتل ارزان در برلین

اگر در جستجوی هتل ارزان در برلین هستید میتوانید نگاهی به هتل های لئونارد و یا هتل برلین بیندازید و با انتخاب این هتل ها به دلیل نزدیک بودن به مراکز توریستی شهر هم در هزینه ها و هم در وقت خود صرفه جویی نمایید. میتوانید با رزرو هتل در حوالی ایستگاه راه آهن الکساندرپلاتز برای رفتن به فرودگاه شونفلد به راحتی از قطار استفاده نمایید. هتل هایی مانند ایبیز استایل و الکساندر پلاتزا با صبحانه و وای فای رایگان در همان حوالی میتوانند گزینه های مناسبی برای شما در شهر تاریخی برلین باشند.


سوال‌های متداول درباره هتل در برلين

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر برلين با بالاترین امتیاز هتل های هتل Living Großer Kurfürst ،هتل Classik Alexander Plaza و هتل Radisson Blu , Berlin می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر برلين اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 35 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 32 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 68 برای شما هزینه خواهد داشت.

Centralhotel Tegel در نزدیکی فرودگاه برلین- تگل و هتل Berliner Bär در نزدیکی فرودگاه برلین-تمپل‌هوف است. همچنین هتل Albergo نزدیک به فرودگاه برلین- شونفلد واقع شده است و هتل Albergo فاصله ی کمی با فرودگاه برلین- براندنبورگ ویلی برانت دارد.

اگر میخواهید در شهر برلين هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palace Berlin ،هتل Intercontinental Berlin, An Ihg و هتل Radisson Blu , Berlin بروید.

اگر در شهر برلين به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Intercontinental Berlin, An Ihg، هتل Zoo Berlin و هتل Palace Berlin انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر برلين فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Q! Berlin ،هتل St Christopher's Inn Berlin Mitte و هتل Hecker S Kurfürstendamm هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهربرلين برای رفتن با کودکان هتل های هتل Zoo Berlin ،هتل Scandic Berlin Kurfürstendamm و هتل Brandies An Der Messe هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Scandic Berlin Kurfürstendamm ،هتل Zoo Berlin و هتل Intercontinental Berlin, An Ihg را در شهر برلين انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر برلين بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Hecker S Kurfürstendamm ،هتل Classik Alexander Plaza و هتل Max Brown Ku Damm هستند.

در شهر برلين هتل های هتل Hecker S Kurfürstendamm ،هتل Classik Alexander Plaza و هتل Max Brown Ku Damm پذیرش 24 ساعته دارند.