رفتن به مطلب

هتل در پکن

.  
.

توریسم در پکن

هتل در پکن

سفر به پرجمعیت ترین کشور دنیا یعنی چین بدون بازدید از پایتخت این کشور یعنی پکن هرگز کامل نخواهد شد، قصد دیدن دیوار بزرگ چین و شهر ممنوعه ی پکن را داردید؟ میتوانید با یک جستجوی ساده در دستینیا انواع هتل در پکن را با جزئیات کامل مشاهده کنید و بهترین آنها را آنلاین رزرو نمایید. 

اگر برای هزینه های سفرتان به پکن محدودیتی ندارید و به دنبال اقامت در لوکس ترین هتل های پکن هستید، میتوانید هتل های زنجیره ای معروف را در سطح شهر پکن بیابید، هتل هایی مثل آکورت هتل، گرند مرکور دانگ چنگ، هتل سوفیتل واندا ، ماریوت سیتی وال و بسیاری هتل لوکس دیگر، که کیفیت بالایشان را برای مسافران تضمین میکنند. هتل هیلتون بیجینگ، هتل نواتل، چائویانگ، تایو سویتس 4 ستاره و هتل بین المللی  5 ستاره بیجینگ هم بدون شک میتوانند تمام انتظارات شما را بر آورده کنند. 

اگر قصد رزرو هتل در ریزورت های به نام و با کیفیت پکن را دارید، میتوانید از میان هتل های پلس گاردن و لونگ پلس یکی را انتخاب کنید و از اقامامت در لوکس ترین ریزورت های پکن لذت ببرید. 

هتل ارزان در پکن

هتل ایبیز بیجینگ دونگداگیو، سانلیتوم این، در کنار قیمت مناسب امکانات خوبی هم به مسافرانشان ارائه میدهند. اگر به دنبال هتل ارزان در پکن هستید در جستجویتان هتل های ایبیز بیجینگ جیانگومن 2 ستاره و هاستل های لنتینگ یوس و لئو را هم در نظر بگیرید تا بتوانید به میان زیادی در هزینه های اقامتتان صرفه جویی کنید.

اگر الویت شما برای انتخاب هتل تان محله و موقعیت قرار گیری آن در شهر است، میتوانید به هتل پارک پلازا بیجینگ و جینگ جیانگ هتل که در فاصله ی چند دقیقه ای از شهر ممنوعه قرار دارند و همچنین هتل جیانگو گاردن در چند قدمی میدان تیانانمن سری بزنید، و در زمان رفت و آمدتان به مرکز شهر صرفه جویی کنید. هتل های گراند هیات بیجینگ و سیهه کرتیارد هم با موقعیت مکانی خوبی که دارند نیز میتوانند هتل مناسبی برای شما محسوب شوند. دیوار چین در انتظار شماست زودتر دست به کار شوید.

سوال‌های متداول درباره هتل در پکن

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر پکن با بالاترین امتیاز هتل های Orange Hotel Xi Zhi Men II ،هتل Grand Hyatt Beijing و هتل Courtyard 7 می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر پکن اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 50 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 33 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 75 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Beijing Zhongjiang Business نزدیکترین هتل به فرودگاه Beijing-Nanyuan است.

اگر میخواهید در شهر پکن هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Regent beijing ،Sihe Hotel Courtyard Beijing و Beijing Hotel NUO بروید.

اگر در شهر پکن به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Shangrila China World، هتل The Peninsula Beijing و هتل Kunlun انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر پکن فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Holiday Inn Chang An West ،Beijing Citycourt Hotel و DoubleTree by Hilton Hotel Beijing هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرپکن برای رفتن با کودکان هتل های هتل Shangrila China World ،هتل Kunlun و هتل The Peninsula Beijing هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Shangrila China World ،هتل The Peninsula Beijing و Shangri-La Hotel Beijing را در شهر پکن انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر پکن بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Shangrila China World ،هتل The Peninsula Beijing و هتل Kunlun هستند.

در شهر پکن هتل های هتل Shangrila China World ،هتل The Peninsula Beijing و هتل Kunlun پذیرش 24 ساعته دارند.