رفتن به مطلب

پرواز به انتالیا از تبریز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به انتالیا از تبریز

پروازهای تبریز - انتالیا با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(تبریز) تبریز به (آنتالیا) انتالیا پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز انتالیا - تبریز خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی انتالیا - (فرودگاه تبریز) تبریز (فرودگاه آنتالیا) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم انتالیا - تبریز، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

تبریزو انتالیا در فاصله 1381 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:58 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به انتالیا

همه فرودگاه‌های انتالیا

پروازها به مقصد انتالیا

پروازهای به مقصد انتالیا (ترکیه) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد انتالیا (ترکیه) نشان داده شده اند.مقصد‌های برتر در ترکیه

پرواز خود از انتالیا (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از انتالیا (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Tabriz

27°C

  • 17 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Antalya

37°C

  • 8 کیلومتردرساعت - viento