رفتن به مطلب

پرواز به شارجه از آبادان

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به شارجه از آبادان

پروازهای آبادان - شارجه با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(آبادان) آبادان به (شارجه) شارجه پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز شارجه - آبادان خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی شارجه - (فرودگاه آبادان) آبادان (فرودگاه شارجه) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم شارجه - آبادان، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

آبادانو شارجه در فاصله 890 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:16 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به شارجه

شارجه (SHJ):

فاصله از فرودگاه شارجه تا مرکز شارجه برابر است با 11.302 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه شارجه (SHJ)

همه فرودگاه‌های شارجه

پروازها به مقصد شارجه

پروازهای به مقصد شارجه (امارات متحده عربی) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد شارجه (امارات متحده عربی) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در امارات متحده عربی

پرواز خود از شارجه (امارات متحده عربی) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از شارجه (امارات متحده عربی) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Abadan

33°C

  • 9 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Sharjah

37°C

  • 16 کیلومتردرساعت - viento