رفتن به مطلب

پرواز به انتالیا از استانبول

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به انتالیا از استانبول

پروازهای استانبول - انتالیا با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(استانبول- آتاتورک, استانبول- سبیحا گوکچن) استانبول به (آنتالیا) انتالیا پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز انتالیا - استانبول خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی انتالیا - (فرودگاه استانبول- آتاتورک, استانبول- سبیحا گوکچن) استانبول (فرودگاه آنتالیا) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم انتالیا - استانبول، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

استانبولو انتالیا در فاصله 482 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:41 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به انتالیا

آنتالیا (AYT):

فاصله از فرودگاه آنتالیا تا مرکز انتالیا برابر است با 8.912 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه آنتالیا (AYT)

همه فرودگاه‌های انتالیا

پروازها به مقصد انتالیا

پروازهای به مقصد انتالیا (ترکیه) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد انتالیا (ترکیه) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در ترکیه

پرواز خود از انتالیا (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از انتالیا (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Estambul

21°C

  • 18 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Antalya

24°C

  • 4 کیلومتردرساعت - viento