رفتن به مطلب

پرواز به پوکت از بانکوک

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به پوکت از بانکوک

پروازهای بانکوک - پوکت با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(بانکوک-سووارنابومی, بانکوک- دن موئنگ) بانکوک به (پوکت) پوکت پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز پوکت - بانکوک خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی پوکت - (فرودگاه بانکوک-سووارنابومی, بانکوک- دن موئنگ) بانکوک (فرودگاه پوکت) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم پوکت - بانکوک، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

بانکوکو پوکت در فاصله 693 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:59 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به پوکت

پوکت (HKT):

فاصله از فرودگاه پوکت تا مرکز پوکت برابر است با 27.258 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه پوکت (HKT)

همه فرودگاه‌های پوکت

پروازها به مقصد پوکت

پروازهای به مقصد پوکت (تایلند) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد پوکت (تایلند) نشان داده شده اند.

پروازها از پوکت

پرواز خود از پوکت (تایلند) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از پوکت (تایلند) به مهم ترین شهرها آمده است.

مشاهده بیشتر

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در تایلند

پرواز خود از پوکت (تایلند) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از پوکت (تایلند) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bangkok

27°C

  • 21 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Phuket Town

29°C

  • 6 کیلومتردرساعت - viento