رفتن به مطلب

پرواز به فرانکفورت از پورتو

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به فرانکفورت از پورتو

پروازهای پورتو - فرانکفورت با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(Oporto-Francisco Sa Carneiro) پورتو به (فرانکفورت-هان, فرانکفورت) فرانکفورت پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز فرانکفورت - پورتو خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی فرانکفورت - (فرودگاه Oporto-Francisco Sa Carneiro) پورتو (فرودگاه فرانکفورت-هان, فرانکفورت) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم فرانکفورت - پورتو، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

پورتوو فرانکفورت در فاصله 1667 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:23 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به فرانکفورت

فرانکفورت-هان (HHN):

فاصله از فرودگاه فرانکفورت-هان تا مرکز فرانکفورت برابر است با 102.49 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه فرانکفورت-هان (HHN)

فرانکفورت (FRA):

فاصله از فرودگاه فرانکفورت تا مرکز فرانکفورت برابر است با 11.266 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه فرانکفورت (FRA)

همه فرودگاه‌های فرانکفورت

پروازها به مقصد فرانکفورت

پروازهای به مقصد فرانکفورت (آلمان) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد فرانکفورت (آلمان) نشان داده شده اند.مقصد‌های برتر در آلمان

پرواز خود از فرانکفورت (آلمان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از فرانکفورت (آلمان) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Oporto

16°C

  • 5 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Frankfurt

17°C

  • 17 کیلومتردرساعت - viento