رفتن به مطلب

پرواز به کپنهاگ از آمستردام

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پرواز به کپنهاگ از آمستردام

پروازهای آمستردام - کپنهاگ با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(آمستردام- اسخیپول) آمستردام به (کپنهاگ- کستراپ, کپنهاگ- راسکیلد) کپنهاگ پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز کپنهاگ - آمستردام خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی کپنهاگ - (فرودگاه آمستردام- اسخیپول) آمستردام (فرودگاه کپنهاگ- کستراپ, کپنهاگ- راسکیلد) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم کپنهاگ - آمستردام، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

آمستردامو کپنهاگ در فاصله 621 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:53 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به کپنهاگ

کپنهاگ- کستراپ (CPH):

فاصله از فرودگاه کپنهاگ- کستراپ تا مرکز کپنهاگ برابر است با 8.034 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه کپنهاگ- کستراپ (CPH)

کپنهاگ- راسکیلد (RKE):

فاصله از فرودگاه کپنهاگ- راسکیلد تا مرکز کپنهاگ برابر است با 29.156 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه کپنهاگ- راسکیلد (RKE)

همه فرودگاه‌های کپنهاگ

پروازها به مقصد کپنهاگ

پروازهای به مقصد کپنهاگ (دانمارک) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد کپنهاگ (دانمارک) نشان داده شده اند.مقصد‌های برتر در دانمارک

پرواز خود از کپنهاگ (دانمارک) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از کپنهاگ (دانمارک) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Amsterdam

17°C

  • 15 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Copenhague

14°C

  • 11 کیلومتردرساعت - viento