رفتن به مطلب

پرواز به بندرعباس از شیراز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به بندرعباس از شیراز

بندرعباس دومین شهر بزرگ در جنوب ایران و بزرگترین بندر ایران میباشد،که بدلیل شرایط خاص خود یکی از مقاصد گردشگری جنوب کشور میباشد، امروزه از خودروی شخصی گرفته تا وسایل حمل و نقل مسافربری نظیر اتوبوس، قطار و هواپیما برای سفر به این شهر در اختیار مسافران است تا به راحتی به این شهر سفر کنند از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری بندرعباس می‌توان به معبد هندوها، چشمه آب گرم گنو، حمام گله داری ،غار خرسین،دریا و جزایر اطراف و...اشاره کرد، فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای دو ترمینال است که برای پروازهای ورودی و خروجی استفاده میشود. بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به مرکز شهر از این فروگاه تاکسی است که به صورت شبانه روزی در محل فرودگاه موجود است. این فرودگاه در 14 کیلومتری مرکز بندر عباس قرار دارد و به طور متوسط نیم ساعت از این فروگاه تا مرکز شهر راه است

پرواز مستقیم از شیراز به بندرعباس

پیدا کردن پرواز مستقیم از شیراز به بندرعباس کار دشواری نیست، ایرلاینهای داخلی در این مسیر پرواز دارد

فاصله بین شیراز تا بندرعباس چقدر است؟

فاصله ی بین شهر شیراز تا بندرعباس 577 کیلومتراست.

مدت زمان پرواز شیراز به بندرعباس چقدر است؟

مدت زمان پرواز شیراز به بندرعباس 40 دقیقه است

چگونه می توان از مرکزشهر شیراز به فرودگاه رفت؟

ه فرودگاه شهید دستغیب شیراز دارای دسترسی مناسبی با انواع وسایل نقلیه است، خودروی شخصی، تاکسی های 24 ساعته، اتوبوس های ویژه فرودگاه و یا حتی مترو در اختیار شما هستند، می‌توانید با استفاده از خط یک مترو شیراز به مرکز شهر شیراز بروید. برای رفتن از این فرودگاه تا مرکز شهر حدود نیم ساعت زمان نیاز دارید.

چگونه میتوان از فرودگاه شهربندرعباس به مرکزشهر رفت؟

فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای دو ترمینال است که برای پروازهای ورودی و خروجی استفاده میشود. بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به مرکز شهر از این فروگاه تاکسی است که به صورت شبانه روزی در محل فرودگاه موجود است. این فرودگاه در 14 کیلومتری مرکز بندر عباس قرار دارد و به طور متوسط نیم ساعت از این فروگاه تا مرکز شهر راه است.

سفرتان به بندرعباس را برنامه ریزی کنید

فرودگاه بندرعباس فاصله ی زیادی تا مرکز شهر ندارد، ام برای آسودگی خیالتان بهتر است 1 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حاضر باشید، پس از تحویل بار و دریافت کارت پرواز میتوانید از فروشگاه های صنیع دستی و سوغاتی دیدن کنید، پس از رسیدن به فرودگاه میتوانید از تاکسی های مستقر در فرودگاه استفاده کنید.

اطلاعات

شیرازو بندرعباس در فاصله 449 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:39 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به بندرعباس

همه فرودگاه‌های بندرعباس

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در ایران

پرواز خود از بندرعباس (ایران) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از بندرعباس (ایران) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Shiraz

33°C

  • 30 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Bandar Abbas

33°C

  • 19 کیلومتردرساعت - viento