رفتن به مطلب

پرواز به An Najaf از مشهد

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
مبدا
مقصد
.

پرواز به An Najaf از مشهد

پروازهای مشهد - An Najaf با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(Mashhad) مشهد به (نجف) An Najaf پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز An Najaf - مشهد خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی An Najaf - (فرودگاه Mashhad) مشهد (فرودگاه نجف) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم An Najaf - مشهد، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

مشهدو An Najaf در فاصله 1482 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 02:07 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به An Najaf

همه فرودگاه‌های An Najaf

پروازها به مقصد An Najaf

پروازهای به مقصد An Najaf (عراق) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد An Najaf (عراق) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در عراق

پرواز خود از An Najaf (عراق) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از An Najaf (عراق) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه