رفتن به مطلب

پروازها به مقصد برلين

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
 
.

پروازها به مقصد برلين

پرواز به برلین

برلین شهری با تاریخی پر از فراز و نشیب، یکی از پیشرفته ترین شهر های اروپا که هنر در گوشه گوشه ی آن موج میزند. به دنبال پرواز به برلین برای تعطیلات بعدی خود هستید؟ تنها کافی است تاریخ مورد نظرتان را در موتور جستجوی دستینیا وارد کنید و از میان نتایجی که برای شما به نمایش در می آیند بهترین گزینه را انتخاب کنید. چه به تنهایی سفر میکنید و چه با خانواده دوستان، چه به دنبال ماجراجویی هستید و یا برای کار و تجارت سفر میکنید، میتوانید هر آنچه که مد نظرتان هست را با ما بیابید.

برلین دارای 2 فرودگاه است، روزانه بیشترین میزان پرواز ها به فرودگاه تگل که فرودگاه اصلی برلین نیز محسوب میشود  و به مرکز شهر نزدیک تر است میرسد، از این فرودگاه  شما میتوانید به راحتی با استفاده از وسایل نقلیه عمومی نظیر تاکسی و ترن تنها در چند دقیقه به مرکز شهر برسید. فرودگاه دیگری که در اطرف برلین وجود دارد، فرودگاه شونفیلد است.

ایرلاین های مختلف زیادی به این فرودگاه ها تردد دارند، ایرلاین هایی نظیر رایان ایر، ایزی جت، ایر برلین، نروژین ایر و بسیاری از ایرلاین های معتبر جهانی دیگر. شما میتواند از پیشنهاد های ویژه ی سایت دستینیا استفاده کنید و پرواز ارزان به برلین را با بهترین قیمت ها بیابید.

منتظر چه هستید همین حالا تصمیم بگیرید و راهی سفر شوید، چه به دنبال پرواز مستقیم به برلین هستید و یا پرواز ارزان تفاوتی ندارد، همه چیز در اختیار شماست تا بهترین ها را انتخاب کنید، دروازه‌ی براندنبورگ،  موزه‌ی تاریخ آلمان و بنای مشهور رایشتاگ در انتظار شما هستند پس زودتر دست به کار شوید.

 فرودگاه های نزدیک به برلين

برلین- تگل (TXL):

فاصله از فرودگاه برلین- تگل تا مرکز برلين برابر است با 8.97 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه برلین- تگل (TXL)

برلین-تمپل‌هوف ():

فاصله از فرودگاه برلین-تمپل‌هوف تا مرکز برلين برابر است با 5.004 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه برلین-تمپل‌هوف ()

برلین- شونفلد (SXF):

فاصله از فرودگاه برلین- شونفلد تا مرکز برلين برابر است با 17.443 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه برلین- شونفلد (SXF)

برلین- براندنبورگ ویلی برانت (BER):

فاصله از فرودگاه برلین- براندنبورگ ویلی برانت تا مرکز برلين برابر است با 17.571 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه برلین- براندنبورگ ویلی برانت (BER)

پروازها به مقصد برلين

پروازهای به مقصد برلين (آلمان) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد برلين (آلمان) نشان داده شده اند.مقصد‌های برتر در آلمان

پرواز خود از برلين (آلمان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از برلين (آلمان) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

برلين امروز 14°C
16°C | 10°C

در برلين، حداقل دما 10 و حداکثر آن 16 خواهد بود. در طول روز هوای خوب پیش‌بینی می‌شود.

  • جمعه
  • 17°C | 7°C
  • شنبه
  • 20°C | 11°C
  • یکشنبه
  • 20°C | 10°C