رفتن به مطلب

هتل در Donostia/San Sebastián

.
مقصد
.

توریسم در Donostia/San Sebastián

از اقامت خود در Donostia/San Sebastián لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Donostia/San Sebastián را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Donostia/San Sebastián، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Donostia/San Sebastián وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Donostia/San Sebastián ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Donostia/San Sebastián هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Donostia/San Sebastián لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در Donostia/San Sebastián

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر San Sebastian با بالاترین امتیاز هتل های پانسیون Aldamar ،هتل Pension Alameda و هتل De Londres Y De Inglaterra می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر San Sebastian اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 46 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 31 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 133 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر San Sebastian هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Maria Cristina, A Luxury Collection Hotel, San Sebastian ،هتل De Londres Y De Inglaterra و Sercotel Europa بروید.

اگر قصد سفر به شهر San Sebastian با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Irenaz Resort Apartamentos ،هتل Leku Eder و پانسیون Aldamar.

اگر در شهر San Sebastian به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Irenaz Resort Apartamentos، هتل Leku Eder و هتل De Londres Y De Inglaterra انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرSan Sebastian برای رفتن با کودکان هتل های هتل De Londres Y De Inglaterra ،Maria Cristina, A Luxury Collection Hotel, San Sebastian و هتل Leku Eder هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Maria Cristina, A Luxury Collection Hotel, San Sebastian ،Irenaz Resort Apartamentos و هتل Zaragoza Plaza را در شهر San Sebastian انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر San Sebastian هتل های هتل Barceló Costa Vasca ،هتل Avenida و هتل Mercure Monte Igueldo هستند.

در شهر San Sebastian بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Pension Alameda ،هتل Leku Eder و Irenaz Resort Apartamentos هستند.

در شهر San Sebastian هتل های هتل De Londres Y De Inglaterra ،هتل Leku Eder و هتل Villa Soro پذیرش 24 ساعته دارند.